Can Diyarbakır

Can Diyarbakır

%50 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 3 Anket Üzerinden
%0 TEŞEKKÜR ORANI
9 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Bindiğim otobüs çok hızlı gidiyor. Müziğin sesini kıs dediğimiz halde kısmıyor. Can taşıdığının farkında olmayan bir firma.

04 Aralık

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

12 Ağustos

Personeller sürekli sigara içiyor. Su istiyorsun gelmiyor. Sözde TV var, 1 gün boyunca hiç sinyal gelmedi. Sorduğumda "burada sinyal yok" diyorlar. O sinyal hiç gelmedi, müşteri memnuniyeti sıfır!

02 Ağustos

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

20 Temmuz

Hayatım boyunca seyahat ettiğim en kötü firma. Muavin yok ilgi alaka yok yaz gününde saunada yolculuk yaptık, üstüne çalışan tribi çek.

08 Temmuz

23.6.2017 tarihinde 50 numaralı koltuğu netten aldım. Adamlar her gittiğimde bileti kesmediler sonra gel falan dediler. Hareket saatinde de gittiğimde biletin yandı otobüs gitti dediler. Bir koltuğu 5 kişiye satarlar.

28 Haziran

13 Haziran 2017'de saat 16.00'da hareket eden Can Diyarbakır firması Malatya'ya 38 km kala Kale Dinlenme Tesislerinde saat 19.17'de mola veriyor. Mübarek Ramazan ayında adı iftar molası tam 40 dakika. Şimdi hes…

14 Haziran

Saat 24'e bilet aldım 24:45' te hareket etti. Her durduğu otogarda on dakika sonra hareket edeceğiz deyip bir saat yolcu topluyor. Kaçta varırız, ilçe servisine yetişmem lazım diyorum yüzüme bakmıyor. Hayatımda böyle kötü firma görmedim.

02 Mayıs

Şu an Diyarbakır otogardan çıktık ve yoldayız 4 tane bilet aldık ve yanımda 1 ve 4 yaşında iki tane çocuk var bindiğimizden beri personel seyir halinde sigara içip duruyor uyardığımız zaman dikkate alınmadı iki…

26 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön