Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Star Diyarbakır

10100
(50 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
188 Şikayet (Son 1 yıl)
Star Diyarbakır
10100
(50 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Star Diyarbakır Mağdur Etme Konusunda Üstüne Tanımam.

Yusuf
20 Haziran 06:03
14

Bitmeyen En Kötü Yolculuğumun Mimarı Star Diyarbakır

Muhammed
18 Haziran 01:17
181

Star Diyarbakir Esya İçin Fazla Para Alma

Ezgi
15 Haziran 16:54
139

Star Diyarbakır Muavin Kadın Hastası

Mazlum
14 Haziran 02:04
146
Star Diyarbakır Muavin Kadın Hastası

Star Diyarbakır Obilet Koşulsuz İptal Güvence Bedeli İade Sorunu

Deniz
12 Haziran 15:37
135

PERON22 Star Diyarbakır Rezil Durum

Mahir
09 Haziran 01:11
126
PERON22 Star Diyarbakır Rezil Durum
PERON22 Star Diyarbakır Rezil Durum

Star Diyarbakır Bagaj Parası İstedi

Mustafa
07 Haziran 12:09
177

Star Diyarbakır Şoförün Elinden Telefonu Bırakmaması

İdal
02 Haziran 22:09
91

Star Diyarbakır Batarsınız İnşallah Rezil Zirvedeler

Ismail
30 Mayıs 20:39
318
1

Star Diyarbakır Otobüs Firması Sorumsuzluğu

Hakim
25 Mayıs 12:29
595

Star Diyarbakır Firması Koltuk Yer Değişikliği

Şiyar
21 Mayıs 14:22
84

Star Diyarbakır Otobüsü Böcekli Koltuklar

Buse
21 Mayıs 00:32
88
1

Star Diyarbakır Sorumsuzluğu

Ahmet
20 Mayıs 06:25
81
1
Gmsmös
19 Mayıs 17:13
1.572
Gmsmös Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Star Diyarbakır Saçmalığı Ve Hizmeti

Jean
19 Mayıs 13:29
88

Star Diyarbakır Varsa Yolcu Sayısı

İbrahim
17 Mayıs 08:15
156
2

Star Diyarbakır Firma Kendini Geliştirsin

Aliosman
16 Mayıs 04:13
165

Star Diyarbakır  Yardımcı Olmuyorlar!

Murat
13 Mayıs 10:02
121
1

Star Diyarbakır Rezilli Diz Boyu

Emre
06 Mayıs 19:44
133
Toplam 527 Şikayet

Marka Profili

Star Diyarbakır bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Star Diyarbakır henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Star Diyarbakır telefon numarası nedir?
Star Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası: 444 21 21
Star Diyarbakır Batman iletişim numarası nedir?
Star Diyarbakır Batman iletişim numarası: (0488) 213 25 25
Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?
İnternet üzerinden yaptığınız rezervasyonları yine Star Diyarbakır web sitesindeki “Rezervasyon İptal” sayfasından iptal edebilirsiniz. Bunun için ilgili sayfaya PNR numarasını, ad ve soyadınızı, telefon numaranızı girip işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Star Diyarbakır hakkında farklı sorularım var.
Star Diyarbakır ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.

Star Diyarbakır Hakkında

Star Diyarbakır faaliyetlerine 2001 yılında başlayan bir şehirler arası seyahat firmasıdır. Hizmetlerine başladığı yıl, 2001 model O403 Mercedes otobüsler ile yola çıkan Star Diyarbakır, ileriki senelerde Setra otobüsler, Mega Fortuna ve Travego otobüsler ile filosunu yenilemiştir. Bu sayede Diyarbakır’da ilk otomasyon sistemini de geliştirmiş olan Star Diyarbakır; B1, F1, D2 yetki belgeleri ile de şehirler arası seyahatte müşteri beklentilerini yüksek standartlar ile buluşturmayı kendisine misyon edinir. Hijyenik, konforlu ve teknolojik otobüsleri ile dünden bugüne Türkiye’nin pek çok şehrine, bölgesine seferler düzenlemeyi sürdüren Star Diyarbakır, Adana’dan Diyarbakır’a, Denizli’den Karabük’e, Elazığ’dan Mersine, Eskişehir’den İstanbul’a kadar birçok şehirden otobüs kaldırır. Daha detaylı bilgi almak için siz de Star Diyarbakır internet sitesini ziyaret edebilir, reel müşteri değerlendirmelerine Star Diyarbakır yorum ve şikayet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Star Diyarbakır Seferleri & Hizmetleri

2001 senesinden bu yana güçlü teknolojik altyapısı ile yolculuk hizmetlerini sürdüren Star Diyarbakır, otobüslerinde yüksek hijyen standardı ve konforu da eşzamanlı olarak sunmayı kendisine misyon edinir. Yılın farklı farklı günlerinde, Türkiye’nin pek çok kentinden, bölgesinden sefer düzenleyen Star Diyarbakır, merkezi Diyarbakır’da da ilk otomasyon sistemini geliştirerek önemli bir başarıya imza atmıştır. Adana, Afyon, Ağrı, Eskişehir, Karabük, Bitlis, İstanbul, Iğdır, İzmir, Konya, Trabzon, Şanlıurfa, Düzce, Diyarbakır, Malatya, Mersin gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirlerden seferler düzenler. Yalnız bu da değil; Star Diyarbakır’ın ilçe bazında düzenlediği daha spesifik seferler de var. Örneğin; Bitlis’te Adilcevaz, Afyonkarahisar’da Dazkırı, Kırşehir’de Mucur, Sivas’ta Yıldızeli otobüslerin kalktığı ilçelerden yalnızca birkaçı. Adı geçen tüm il ve ilçelerden seferlere katılabileceğiniz, yolculuk yapabileceğiniz Star Diyarbakır seyahat hizmetleri ile Ankara’dan Batman’a, Kayseri’den Kırşehir’e, Şanlıurfa’dan Kırklareli’ye kadar birçok şehre ve ilçeye gidebilirsiniz. Filosunda bulundurduğu 50’ye yakın otobüsü ile hizmetlerine kesintisiz devam eden Star Diyarbakır, seferler düzenlediği birçok şehir ve ilçede de acenteye sahiptir. Bu sayede Türkiye’nin birçok bölgesinde, dört bir yanında Star Diyarbakır acentelerine gidebilir ve şehirler arası yolculuklarınıza başlayabilirsiniz. Gaziantep, Malatya, Düzce, Eskişehir, Mersin, Bingöl, Bitlis gibi birçok kentteki tesisi de konaklama yeri olarak değerlendiren Star Diyarbakır Batman iletişim gibi spesifik irtibat kanallarına da sahip olduğundan yolcular, ilgili şehir ve bölgedeki yetkilerle ile temasa geçebilirler.

Star Diyarbakır İletişim

Star Diyarbakır otogar iletişim kanalları, seyahat firmasının acentelerine göre değişir. Örneğin, firmanın Batman iletişim numarası (0488) 213 25 25 şeklindedir. Benzer şekilde diğer acentelerin de kendine ait numaraları bulunmakta. Star Diyarbakır müşteri hizmetleri içinse 444 21 21 numaralı telefonu arayabilir, geri bildirimlerinizi doğrudan seyahat firmasına iletebilirsiniz. Merkezi Diyarbakır’da bulunan Star Diyarbakır telefon numarasının yanı sıra firmaya yazılı yoldan ulaşmak isterseniz [email protected] e-mail adresine de yazabilirsiniz. Ayrıca firmanın web sitesindeki online işlemler bölümünden de, acentelere gitmeden bilet alma & rezervasyon gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, Star Diyarbakır şikayet ve yorum sayfamızdaki tüm geri bildirimleri inceleyerek de firma hakkındaki sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Otobüs içi hizmet standartları, otogara giriş & otogardan çıkış saatleri, ücretlendirme gibi birçok konu hakkındaki reel yolcu yorumlarını siz de burada inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz Star Diyarbakır hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi de siz de burada paylaşabilir, böylece yorumlarınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.