Bizim İnternet

Bizim İnternet

%33 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
18 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Bizim İnternet'ten aldığım interneti kullanmaya başladığım ilk günden beri söyle…

17 Mart

İnsanları kendi parasıyla rezil ediyorsunuz, internetim her gün 2-3 saat kesiliyor gelmiyor, ben mahkemeye vereceğim az daha bu şekilde devam etsinler.

27 Şubat

Son aylardaki ve son günlerdeki kötü internet kalitesi ilk başlarda 15 TL ile başlayıp müşterileri topladıktan sonra da fiyatı artırıp hızın düşmesi ve kötü kalite sinirden modemi parçalayacak duruma geldim. Eğer çözüm bulunmasada çıkacağım abonelikten.

17 Şubat

Bizim internetin uzun süredir abonesiyim, son aylardaki berbat internet yayınlarını hiçbir firma yapmadı. Üstelik iyi bir hizmet veriyorlarmış gibi lafazanlık yapıyorlar.

14 Şubat

Saat 18:40'ta bağlantı koptu saat 20:23 hala gelmedi. Nasıl bir hizmet, nasıl bir kalite? Bilgilendirme yok ne zaman bağlantı gelecek haberimiz yok. Akşam saat 19:00'dan sonra iletişim kurabileceğimiz kimse yok…

07 Şubat

Bizim İnternet firmasının alt yapısında internet diye bir şey yok.

12 Ocak

5 aydır kullandığım internet hizmeti yavaşladığı için çağırdığım servis kurduğu anteni alıp gitti. Alıcı antenin baktığı yönde bina yapıldığı için artık kullanımınız imkansız ödediğiniz ücret geri ödenecek dedi…

12 Aralık 2017

Bir dakika içinde beş kere kopuyor. Instagram videolarını bile açamıyorsunuz. Böyle bir rezillik yok. Akşam 5:30'dan sonra hiç kullanamıyorsunuz. Ne de olsa ulaşabileceğiniz kimse yok. Şaka gibi. Bu mesajı da e…

20 Kasım 2017

Bizim İnternet'e internet aboneliği yaptım ama çok pişmanım. İnternet hızı çok çok yavaş zaten bu hafta aboneliği iptal edeceğim çok kötü firma.

13 Kasım 2017

Sürekli kopuyor, sürekli çok kalitesiz bir internet bağlantı hızı çok yavaş ve hız aynı 3 Mbps. Fiyata göre sadece bağlantı GB'i artıyor.

17 Ağustos 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön