Bizim İnternet

Bizim İnternet

28 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%21 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Son 7 8 aydır her gün arıyoruz tadilat var diyorsunuz interneti günlerce kullanamadık, kullanamadığınız günleri iade edeceğiz dendi hiçbir şekilde iade edilmedi.

11 Şubat

Biz körfezde Bizim İnternet kullanıcısıyız, peder ucuz diye çıkmıyor ama çok kalitesiz, iş yapıyorlar 3 saatin 2.5 saati beklemekle geçiyor, şikayet yazıyorsun dalga geçiyorlar. Daha yavaş hale getiriyorlar.

09 Şubat

2019 yılında internetin fiyatına %100 zam yapılmış. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum fakat böyle zam mı olur? Hadi yaptınız insan bir arar bilgilendirir. Böyle kafalarına göre zam mı olur. Zaten 3 gün internet va…

03 Şubat

İnternet gidecek diye oyuna giremiyorum, ilk aldığımız gün fişek gibi oluyor internet sonradan birden düşüyor videolar düzgün açılmıyor internet kesintisi olunca en az 30-45 dakika arası oluyor sırf bu kesintil…

31 Ocak

Bizim İnternet'in bağlantıları çok kötü. 1 gün var 10 gün yok. İnternet ücretlerini 35 TL'den 70 TL'ye çıkardılar. Hızda ahım şahım değil. Artık firmalar büyüdükçe müşteri memnuniyetini umursamıyorlar sadece ce…

27 Ocak

Zam yapayım derken göz çıkarmışlar %100 zam yapmışlar bunun farkına varmaları lazım 15 Mbps hız 35 TL'den 70'e nasıl çıkar düşünsünler biz apartmanca düşünüyoruz başka çareler... Kısacası Bizim İnternet ile 3 y…

24 Ocak

Bu nasıl bir internet ya 4 Mbps garanti diyor 1 Mbps alsam şükredeceğim artık en son pompalıyla basacağım o olacak arayıp şikayet edeceğiz ama hep meşgul hep meşgul keşke hiç olmasaydılar kötü ötesi!

17 Ocak

Bizim İnternet'ten çok şikayetçiyim. Keşke Bizim İnternet almasaydık. Aldık iste kötü olduğu bir kere düşük hız veriyorlar. Hala kopma oluyor. Bizim İnternet'miş cidden kötü.

14 Ocak

Kafalarına göre aşırı yüksek bir zam yapmışlar. Maalesef üyeliğimi sonlandırmak zorunda kalacağım. Bizim interneti fiyat uygun diye seçtik ama artık bir artısı kalmadı. Başka bir şirket arıyorum.

14 Ocak

Ben bir hata yaptım ve bunlardan internet aldım. Çağrı merkezinden bahsetmiyorum bile. İnsanı katil edecek kadar zorluyorlar. Mantıklı bir iletişim kurmak mümkün değil. Bizim İnternet pişmanlıktır.

10 Ocak
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları