Hanife sonuçtan memnun
Çözüldü
Hanife
05 Eylül 2025 07:56
774
Hanife Şikayetini Yayından Kaldırdı

Ürün arıza verdi. Buzdolabının derin dondurucu kısmı ve tüm erzak, et vs. her şey çöp oldu. Sadece 1 yıllık buzdolabı ve her şey gitti dondurucu kısmında. Arçelik gibi bir markada bu durumun yaşanması büyük bir mağduriyet. Her şeyimiz gitti, yani çözüm için umarım arkasında durursunuz. Ürünün normal...

Merhabalar, Arçelik'ten aldığım buzdolabının dondurucu kısmına kurban etlerinden başka bir şey koymadığım halde ve çok ağır bir yük olmamasına rağmen, dolabın rafını tutan sağda ve solda bulunan çıkıntılar resmen kırıldı. Derin dondurucuyu şu an kullanamıyorum. Daha bir yıl oldu alalı. Hiç mi yük ko...
| Boy | 1850 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 705 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 427 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 97 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |