Sürekli Kart Arızaları Ve Yetersiz Servis Sonucu Değişim Talebi
Arçelik 2772 model kurutma makinesi aldığımız ilk günden beri sorunlu olduğu için yetkili servis, motor arızası gerekçesiyle ürünü değiştirip bize 700...
Arçelik 2772 model kurutma makinesi aldığımız ilk günden beri sorunlu olduğu için yetkili servis, motor arızası gerekçesiyle ürünü değiştirip bize 700...
İstanbul Beylikdüzü Arçelik bayisinden aldığım Arçelik 700 kt kurutma makinesinden, aldığımdan beri neredeyse hiç verim alamadım. Makine garanti kapsamında olmasına rağmen sürekli aynı arızayı vermeye devam ediyor. Cihaz çamaşırları kurutmuyor, ayrıca filtresi sürekli suyla doluyor ve bu sorun bir t...

07 Haziran 2024’te İstanbul Gültepe’den satın aldığım Arçelik 700 kt kurutma makinem, ikinci kez arıza yaptıktan sonra 19 Ekim gecesi tamamen yandı. O gece saat 01:16’da Arçelik müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ve pazartesi sabahı servis ile nakliye talebinde bulundum. Ancak pazartesi günü Kar...

Arçelik 9 kg DMX çamaşır makinesi aldık. Üzerine 700 KT kurutma makinemizi kurdurduk, garantisi devam ediyor. Ancak ikisini birbirine bağlayan aparat kırılmış, firma aparatı garantiden karşılıyor ancak kurulumu karşılamıyor, 750 TL para istiyorlar. Bu nasıl kurumsallık, hiç anlamadım. Zaten her iki ...

Arçelik 700 KT böyle bir şeyi ömrümde hayatımda görmedim. Bütün kıyafetler küçücük kaldı, onu bırakın bir de yırtılma oluyor. Kıyafetlerde bütün programlarında denedim, giysilere uygun seçimler yaparak ama yine de yok. Eşimin kıyafetlerini yine hiç etmiyorum. XXL giyen adamın tişörtleri M beden oldu...

İyi çalışmalar. Arçelik'ten aldığım 700 kt model kurutma makinem aşırı sesli çalışmaya başladı. Arçelik den servis gönderildi servis gelen servis maki...
| Derinlik | 568 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 102 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 7 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Yoğuşturmalı |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |