Arçelik Buzdolabı Arızası Ve Uzun Süreli Değişim Beklemesi
12 Nisan’da Arçelik 270490 ıeı model buzdolabı satın aldım, 14 Nisan’da Tuzla / İstanbul’daki adresime teslim edildi. Kurulum talimatlarına uygun şeki...
12 Nisan’da Arçelik 270490 ıeı model buzdolabı satın aldım, 14 Nisan’da Tuzla / İstanbul’daki adresime teslim edildi. Kurulum talimatlarına uygun şeki...
Şubat ayında satın aldığım, Eylül ayında kullanmaya başladığım Arçelik alttan donduruculu 270490 model buzdolabımda, ilk günden itibaren sürekli olarak aşırı uğultulu ses ve su sesi problemi yaşıyorum. Ürün yeni olmasına rağmen bu sesler hiç kesilmiyor ve oldukça rahatsız edici bir seviyede. Yaşadı...


Merhaba, İstanbul da bulunan "beyaz eşya evimde" isimli Arçelik bayisinin web sitesinde görmüş olduğumuz Arçelik 270490 ıeb 490L No Frost Buzdolabı nın fiyatı kampanyalı 26.977 TL di. Kendilerini aradığımda yetkili Hanımefendi bana fiyatı doğruladı ve stoklarında mevcut olduğunu söyledi. 10 dakika s...
| Boy | 1920 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 745 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 700 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 490 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 150 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |