Arçelik Dondurucu Kapı Contası Üretilmediği İçin Müşteri Mağdur

Yaklaşık 6–7 yıl önce satın aldığım Arçelik 2161 nfd A+++ derin dondurucumun kapı lastik contasını değiştirmek için yetkili servise başvurdum. Ankara ...


Yaklaşık 6–7 yıl önce satın aldığım Arçelik 2161 nfd A+++ derin dondurucumun kapı lastik contasını değiştirmek için yetkili servise başvurdum. Ankara ...

Arçelik'ten derin dondurucu aldım, hiç memnun kalmadım. Bir malzemenin kurulumu 1 ay sürüyor. Tekrar tekrar malzeme siparişi veriyorlar. En sonunda sıfır ürün talep ettik. Gelen personel hiçbir şeyden anlamıyor. İlk defa aldım ve hiç memnun kalmadım.

Merhabalar, kayınvalidem derin dondurucu alıyor. Anlamıyor kadın, sonra eşimle birlikte gidiyor ve nofrost ile değiştirmek istiyorlar. Adamlar, eşimle kayınvalidemi azarlayıp kapının önüne atıyorlar. Sonra kayınpeder gidip komple dolap siparişini iptal ediyor. Adamlar, 'İstediğiniz yere şikayet edeb...
İyi günler. 30 Aralık 2023 günü Arçelik no frost 6 çekmeceli derin dondurucu aldım. Dolap aydınlatması yokmuş. Alırken böyle bir bilgim olmadığı için ( her dolapta var olan ışık maalesef bu modelde olmaması ilginç ) şu an üründen memnun değilim. Değişim talebinde bulunmak istiyorum. Karanlık bir dol...
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 1518 mm |
| İç Hacim | 214 lt |
| Kapı Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Enerji Tüketimi | 221 kWh |
| Hızlı Dondurma | 1 |
| Kullanım Biçimi | Dikey |
| Çekmece Sayısı | 6 |
| Gürültü Düzeyi | 38 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 16 kg |