Nihan sonuçtan memnun
Çözüldü

Nihan
10 Mart 02:59
823

Arçelik marka 10 kg kurutma makinesini yaklaşık bir yıldır kullanıyorum, yaklaşık 10 aydır da sürekli aynı sorunu yaşıyorum. Makine hiçbir şekilde ısınmıyor ve bu nedenle çamaşırları kesinlikle kurutmuyor. Yaşadığım sorundan dolayı yetkili servis ile görüştüm ancak yapılan inceleme sonucunda makine...
| Derinlik | 608 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 10 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |