29 Nisan 2013 #1769574

Twist'te Sezonluk İnceleme!

Yaklaşık 2 yıl önce Twist mağazasından pantolon aldım. Ancak çok fazla kullanmadım 8-10 kez ancak kullanmışımdır. Pantolonun arka kısmında dik,işlerde açılma ve kumaşta deformasyon oldu. İstinye park Twist mağazasına 14.04.2013 te başvuruda bulundu. Orada çalışanların tavrı çok ilginçti. Önce almak istemediler.


Nedenini sorduğumda ürünlerin sezon ürünü olmadığını söylediler kaç sezona kadar inceleme yaptıklarını sorduklarımda verecek cevap bulamadılar. Sonrasında ürünü kabul edip terziye göstereceklerini 5 gün içinde de bana döneceklerini söylediler. 2 hafta sonra başvurunca ürünün önceki sezondan olduğu için değerlendirilmediğini ifade ettiler. Bu tarzı Twiste yakıştıramadım.

Hülya 206 Okunma

Cevaplar

  • Twist Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Hülya Hanım ; Şikayetinize neden olan ürününüz merkezimize ulaşmıştır. Kalite yetkililerimizce yapılan değerlendirmede söz konusu ürünün 2 yıl (sezon) önce satın alındığı tespit edilmiştir. 2 yıl (sezon) öncesine ait olan ürünlerin kalite tespitinin yapılması maalesef mümkün değildir. Bu konuda yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön