Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sağlık Bakanlığı

25100
(214 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
3.442 Şikayet (Son 1 yıl)
Sağlık Bakanlığı
25100
(214 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Sağlık Bakanlığı Randevu Alamıyorum

Muharrem
24 Haziran 16:23
-

Sağlık Bakanlığı Ovitrelle 250MG İğne

Emre
24 Haziran 15:58
-
Sağlık Bakanlığı Ovitrelle 250MG İğne

Metro Otobüs Firması Bir Kez Daha Pişman Etti. Sağlık Bakanlığı

Fatih
24 Haziran 10:39
4
Metro Otobüs Firması Bir Kez Daha Pişman Etti. Sağlık Bakanlığı
Metro Otobüs Firması Bir Kez Daha Pişman Etti. Sağlık Bakanlığı
Metro Otobüs Firması Bir Kez Daha Pişman Etti. Sağlık Bakanlığı

Sağlık Bakanlığı Sağlık Sektöründen Yararlanamıyoruz!

Sena
24 Haziran 09:57
2

Sağlık Bakanlığı Çocuğumuzun 1 Aylık Aşısı Yok Mus

Sururi
24 Haziran 09:42
-

Sağlık Bakanlığı Müdahale Yapılmadan Gönderildik

Esen
24 Haziran 01:09
28

Sağlık Bakanlığı Personel Tutum Ve Davranışı

Mehmet
23 Haziran 17:58
94
Sağlık Bakanlığı Personel Tutum Ve Davranışı

Sağlık Bakanlığı Randevu İptali Ve Haksız Kazanç Mağduriyeti

Nalan
23 Haziran 11:33
93

Sağlık Bakanlığı Eren Eczanesi Serik Antalya Fiyat Tutarsızlığı

Ferdi
23 Haziran 09:37
92

Sağlık Bakanlığı NKÜ Araştırma Hastanesi 4AYDIR Patoloji Sonucum Nerede?

Neriman
22 Haziran 14:33
58

Sağlık Bakanlığı Haksız Muayene Ve Katılım Payı Kesintisi

Yücel
22 Haziran 13:13
67
Sağlık Bakanlığı Haksız Muayene Ve Katılım Payı Kesintisi

Sağlık Bakanlığı Dr. Hastaya Muamelesi

Nesrin
22 Haziran 06:25
104
Sağlık Bakanlığı Dr. Hastaya Muamelesi
Sağlık Bakanlığı Dr. Hastaya Muamelesi
Sağlık Bakanlığı Dr. Hastaya Muamelesi

Sağlık Bakanlığı Adana Yeni Şehir Hastanesi'ne randevu alamıyorum

Deniz
22 Haziran 01:40
91
Toplam 10.881 Şikayet

Marka Profili

Sağlık Bakanlığı bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Sağlık Bakanlığı henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık Bakanlığı'na nasıl şikayette bulunurum?
Herhangi bir hastane, doktor ya da sağlık kuruluşu ile ilgili yaşamış olduğunuz problemleri Sağlık Bakanlığı'nın resmi internet sitesinde yer alan İletişim Formu'nu doldurarak yetkililere bildirebilir ya da buradan şikayette bulunabilirsiniz.
Sağlık Bakanlığı nerede bulunuyor?
T.C. Sağlık Bakanlığı binası, Ankara'nın Çankaya ilçesinde, Bilkent yerleşkesinde yer almaktadır.
Randevu sistemi hakkındaki görüşlerimi nerede paylaşabilirim?
Başta hastane randevu sistemi olmak üzere Sağlık Bakanlığı'na bağlı tüm kurumlar ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu sayfa üzerinden paylaşabilirsiniz.
Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi numarası nedir?
0312 585 10 00.
Daha farklı bir sorum var.
Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm soru ve sorunlarını buradan paylaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Hastaneleri Hakkında

Kamu hastaneleri TC Sağlık Bakanlığı’na bağlı bulunmaktadır. Bu hastanelerden randevu oluşturarak çeşitli polikliniklerde muayene olabilirsiniz. Kamu hastanelerinden randevu alabilmek için Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ile dilediğiniz branş ve doktora göre kayıt oluşturmanız yeterlidir. Sağlık Bakanlığı hastaneleri; pek çok şehrin pek çok il ve ilçesinde bulunmaktadır. Randevularınızı size en yakın hastaneden oluşturabileceğiniz gibi farklı bir il ya da ilçedeki hastanelerden de randevu alabilme imkanınız vardır. Randevu saatinizde nüfus cüzdanınızla hastanede bulunarak muayene olabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Hastaneleri’nden Nasıl Randevu Alınır?

Kamu hastanelerinden randevu alabilmek için Sağlık Bakanlığı iletişim hattı değil; randevu için özel oluşturulmuş sistem ve telefonlar kullanılır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kamu hastanelerinden randevu almanın bir yolu Merkezi Hekim Randevu Sistemi’dir. MHRS’den randevu alabilmek için önce sisteme üye olmanız gerekir. Üye olmak için Sağlık Bakanlığı’nın hastanerandevu sitesinden üye olma seçeneğine ulaşmanız gerekir. Buradan sonra gerekli kişisel bilgilerinizi doldurarak üyelik işleminizi başlatabilirsiniz. MHRS’den randevu almak için gitmek istediğiniz il-ilçe ve ismini seçtikten sonra Randevu Al butonuna tıklamanız gerekecektir. Daha sonra açılan sayfada TC kimlik numarası ve MHRS şifrenizi girerek istediğiniz branş ve doktor için randevu oluşturabilirsiniz. MHRS’nin yanı sıra telefonlar 182’yi arayarak da randevu alabilirsiniz. Üstelik telefon yoluyla kendinize randevu alabileceğiniz gibi bir yakınınız için de randevu oluşturabilirsiniz. Bunun için hasta TC kimlik numarası, randevu almak istenilen hastane adı, doktor ve randevu tarihi, son olarak hastaya yakınlık derecesi bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İstediğiniz randevu gününün dolu olması halinde başka bir tarih belirleyerek randevu gününüzü değiştirebilirsiniz. Acil durumlar ve rahatsızlıkların meydana gelmesi durumunda doğrudan hastanenin Acil bölümüne gidebilirsiniz. Acil bölümleri için randevuya gerek yoktur.

Sağlık Bakanlığı Müşteri Hizmetleri ve Diğer İletişim Bilgileri

Kamu hastaneleriyle ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda Sağlık Bakanlığı müşteri hizmetleri ya da Sağlık Bakanlığı şikayet hattını arayarak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca tüm Sağlık Bakanlığı ve kamu hastaneleri şikayetlerinizi sayfamız üzerinden yazarak da yayımlayabilirsiniz. Pek çok kullanıcı kamu hastaneleri çalışanları, doktorları ile ilgili problemler ve ilgisizlik gibi sorunlar yaşayabilmekte. Sayfamızdaki yayımlanmış şikayetleri incelediğinizde de kullanıcı şikayet ve yorumlarını görebilirsiniz. Eğer siz de kamu hastanelerinde bu ve bunlar gibi problemler yaşadıysanız Sağlık Bakanlığı hastane şikayetlerinizi yazarak hemen sayfamız üzerinden yayına alabilirsiniz. Şikayetlerin yanı sıra merak ettiğiniz ya da bilgi almak istediğiniz diğer konularla ilgili Sağlık Bakanlığı danışma hattını arayabilir ya da Sağlık Bakanlığı mail adresi üzerinden e-posta göndererek de iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Hastanelerle ilgili detaylı bilgiyi ise hastanenin iletişim bilgilerini kullanarak doğrudan hastaneden edinebilirsiniz.