Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Turkcell T80
Ürün Analizi
- Şikayetler
Turkcell Kategorileri
- Araç Takip 94
- Askercell 422
- Avans TL 55
- Cayma Bedeli 2.903
- Çocuk Hattı 265
- Dijital Servisler 1.025
- eSIM 1.145
- Fatura 16.990
- Faturalı Paketler 3.520
- Faturasız Paketler 672
- Gnctrkcll 961
- Hat Aktivasyonu 648
- Hat Devir 846
- Hat Kapatma 815
- Hat Kısıtlama 737
- Hesap 3.414
- Hız Testi 270
- İnternet 10.273
- Kampanya 1.647
- Kamu Tarifeleri 100
- Kontör 152
- Mobil İmza 835
- Mobil Ödeme 791
- Numara Değiştirme 350
- Numara Engelleme 320
- Numara Taşıma 3.429
- Pin Kodu 27
- Platinum 1.053
- Puk Kodu 25
- Rahat Paketler 632
- Salla Kazan 1.248
- Sim Kart 2.761
- Superbox 3.989
- Şebeke 3.028
- Taahhüt 1.577
- Tarife Değişikliği 1.252
- TL Yükle 224
- Upcall 74
- Vınn 64
- Yurt Dışı Paketleri 2.223
Çok Karşılaştırılanlar
Turkcell T80
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.2 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 2730 mAh |
| Dahili Hafıza | 16 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 2 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 435 MSM8940 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x1920 (FHD) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99