Gündoğdu Şikayetleri

(8 şikayet)
Türk Telekom

Evimi taşıdım ama Türk Telekom 2 aydır naklini 5 defa istediğim interneti taşımadı. Gündoğdu Mahallesi **. Sok Akdeniz/Mersin.

02 Şubat
TurkNet

2 haftadır evde internet başvurusu yaptım, hala bağlayamadılar. Gündoğdu Mahallesi Akdeniz/Mersin.

30 Ocak
Aras Kargo

3 gün oldu kargom şubeye geleli eve teslim bir kargo olmasına rağmen; şubedeki yetkili çalışanımız yok gelin şubeden siz kendiniz alın diyor. Bu ne saçmalık şey Tekirdağ gündoğdu şubesi?

15 Ocak
Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo Eskişehir'de resmi kurum olmamıza rağmen öğlen saatinde kargo getiriyor. İşyeri öğlen tatilinde kapalı ve güvenlikçiler içeri almıyor. Telefon ediyorlar almazsanız bir daha gelemeyiz diyorlar. Niy…

07 Aralık 2017
Clk Enerji

Antalya Kepez İlçesi Gündoğdu Mahallesi ** Sokak'taki sokak lambaları uzun süredir çalışmıyor.

15 Eylül 2017
Kepez Belediyesi

Antalya Kepez bölgesindeki gündoğdu mahallesinde akşam sokak lambalarının %80'i çalışmıyor. Sokaklar çok karanlık belediyenin bu lambaları onarması gerekiyor. Caddedeki yollar bile ışıkların lambaları sönük!

28 Ağustos 2017
Turkcell

Marmara adası Gündoğdu mahallesinde yetersiz şebeke sonucu görüşme yapamıyorum. Lütfen bu bölgeye merkeze yaptığınız gibi bir baz istasyonu dikin. Konuşma yapamıyoruz.

25 Temmuz 2017
Akdeniz  Elektrik Dağıtım

Antalya Gündoğdu Mahallesi ' nde oturuyorum. 3 gündür sabah 9:00 akşam 6:00'de elektriğimiz yok. Bugün 186 'yi aradım. Bana bugün ve yarın da aynı saatlerde elektriğin olmayacağını söyledi. Yarın günlerden paza…

10 Haziran 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön