Garanti Kapsamındaki Buzdolabım Üst Bölüm Soğutmuyor, Yetkili Servis Cevapsız



03.02.2026 tarihinde Kağıthane Axis Bosch bayisinden kgn76cıe0n model Bosch buzdolabı satın aldım. Satın alma sırasında 07.02.2026 tarihine 12.00–14.00 saatleri arası teslimat, 14.00–16.00 saatleri arası da kurulum randevusu oluşturduk. Teslimat günü ve saatleri bizim için çok kritik olduğu için bu ...
Bosch markasına ait KGN76CIEON model buzdolabını 25 Kasım tarihinde Bosch Cevahir Gürbüz bayisinden satın aldım, ürün 27 Kasım’da teslim edildi. Buzdolabı sıfır ürün olmasına rağmen teslim edildiği anda her yerinde göçükler olduğunu fark ettim. Yetkili servis çağrıldı, kapılarını değiştirdiler ancak...

Bosch KGN76CIE0N model buzdolabım yaklaşık 5 aydır kullanımdadır. Cihazın üst kısmı 2 aydır soğutmuyor ve bu süreçte iki kez arıza yaşadım. İlk arızada servis tarafından kart değişimi yapıldı, ancak bir hafta sonra aynı sorun tekrar ortaya çıktı. Cihaz tekrar arıza verdi ve üst kısmı yine soğutmamay...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 840 mm |
| Genişlik | 750 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 526 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 120 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |