Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PHILIPS Ev AletleriŞikayetvar üye markasıdır

10100
(2.288 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
5.033 Şikayet (Son 1 yıl)
PHILIPS Ev AletleriŞikayetvar üye markasıdır
10100
(2.288 değerlendirme)
Şikayet Yaz
5
Çözüldü
Ramazan
24 Haziran 14:30
-
Ramazan Şikayetini Yayından Kaldırdı

PHILIPS Ev Aletleri Philips Beni Hayal Kırıklığına Uğrattı

Yasin
24 Haziran 12:10
5
PHILIPS Ev Aletleri Philips Beni Hayal Kırıklığına Uğrattı
PHILIPS Ev Aletleri Philips Beni Hayal Kırıklığına Uğrattı

PHILIPS Ev Aletleri Latte GO Tam Otomatik

Bengu
24 Haziran 04:06
-

PHILIPS Ev Aletleri Philips Mağduriyeti Lütfen Ürününüzün Arkasında Durun.

Ceylan
23 Haziran 20:09
-
PHILIPS Ev Aletleri Philips Mağduriyeti Lütfen Ürününüzün Arkasında Durun.

Philips Azur Pişmanlıksın

Amine
23 Haziran 01:41
-
Philips Azur Pişmanlıksın
Philips Azur Pişmanlıksın

PHILIPS Ev Aletleri Philips Aquatrio 9000 Sorunlu Ürün

Gamze
22 Haziran 19:37
-
PHILIPS Ev Aletleri Philips Aquatrio 9000 Sorunlu Ürün

PHILIPS Ev Aletleri Philips Azur Ütü

Ajda
22 Haziran 16:23
-

PHILIPS Ev Aletleri Philips Airfryer XXL Kızartma Makinesi Mağduriyeti

Gül
22 Haziran 13:53
16
PHILIPS Ev Aletleri Philips Airfryer XXL Kızartma Makinesi Mağduriyeti
PHILIPS Ev Aletleri Philips Airfryer XXL Kızartma Makinesi Mağduriyeti

PHILIPS Ev Aletleri Philips Airfryer HD 92 85 Dışı Isınıyor

Ali
21 Haziran 19:39
-

PHILIPS Ev Aletleri Robot Süpürge Arıza

Neşe
21 Haziran 14:48
20

PHILIPS Ev Aletleri Arızam Çözülmüyor Servis Şikayeti

Melisa
21 Haziran 12:44
14

PHILIPS Ev Aletleri Philips Yetkili Servisleri Hk.

Bilal
21 Haziran 09:47
54

PHILIPS Ev Aletleri Philips Airfryer Temizlenmiyor

Nebahat
21 Haziran 04:02
214
Toplam 10.117 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır PHILIPS Ev Aletleri 3 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Philips yetkili servislerine nasıl ulaşabilirim?
Size en yakın yetkili servisi Philips'in web sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra yetkili servisler ile ilgili paylaşmak istediğiniz yorum ve şikayetleri Philips Ev Aletleri Şikayetvar sayfası üzerinden iletebilirsiniz.
Aldığım Philips ürünü arızalandı. Ne yapabilirim?
Arıza durumunda Philips müşteri hizmetleri veya size en yakın yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan da şikayet ve taleplerinizi markaya hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.
Philips ev ürünleri için hangi telefon numarasını aramalıyım?
0850 222 74 45
Farklı bir sorum var.
Philips ev aletleri ile ilgili tüm soru ve taleplerinizi bu sayfa aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Philips Ev Aletleri Hakkında

Philips, uzun yıllardan beri teknoloji alanındaki öne çıkan markalar arasında yer almaktadır. Yıllar içerisinde teknolojide yaşanan gelişmelerden destek alan marka, farklı kategorilerde başarılı hizmetler sunmaktadır. Hollanda'da temelleri atılan Philips, başlarda ampul ve bazı elektrikli aletlerin üretimini yapmıştır. Markanın günümüzde ses ve görüntü sistemlerinden aydınlatmaya, kişisel bakım ürünlerinden ev aletlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Sağlık alanında da önemli yatırımları ve ürünleri bulunan marka, ürün kalitesi ve çeşidi bakımından sıklıkla tercih edilen önemli elektronik markaları arasında yer almaktadır. Philips ev aletleri, markanın en sık tercih edilen ürün kategorilerinden biri. Yiyecek ve içecek hazırlamaya yardımcı olan cihazlardan ütüleme ve temizlik ürünlerine kadar uzanan çeşitleri bu kategoride bulabilirsiniz. Philips ev aletlerini incelemek ve daha detaylı bilgi almak için markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Markaya dair gerçek kullanıcı yorumlarını ise Philips ev aletleri şikayet sayfasından inceleyebilirsiniz.

Philips Ev Aletlerinde Neler Yer Alıyor?

Philips ev aletleri, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu ürünler evinizin farklı köşelerinde ihtiyaç duyduğunuz yardımı size sunmaktadır. Yaşadığınız alanların havasını daha sağlıklı hale getirmek, mikrop ve bakterilerin üremesini engellemek için Philips'in hava temizleyici ve nemlendirici çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünler, değişik büyüklüklerdeki alanlara yönelik olarak çeşitlenmektedir. Bunun yanı sıra ev temizliğinde kullanabileceğiniz çeşitli süpürge modelleri de Philips küçük ev aletleri arasında yer almaktadır. Bu çeşitler arasındaki kablosuz, torbalı, torbasız ve dikey süpürgeler her kullanıma uygun çözümler sunmaktadır. Mutfak bölümünde ise Philips, birbirinden farklı ürünler geliştirmektedir. Musluğa takılabilen su arıtıcılar, su filtreli sürahiler, katı meyve sıkacakları, çay ve kahve makineleri bunlardan yalnızca birkaçı. İşlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olan küçük cihazları içeren Philips ev aletlerinin daha pek çok çeşidi mevcut. Yemek hazırlarken kullanabileceğiniz el blenderi, mini doğrayıcı, ekmek kızartma makinesi ve diğer çeşitlere markanın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Philips Ev Aletleri Yorum & Şikayet Kanalları

Philips ev aletleriyle ilgili gerçek kullanıcı yorumları bu sayfada yer almaktadır. Siz de satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürünlerle ilgi yapılan yorumları sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları, kargo süreçlerini, arızaları ve daha pek çok konu ile ilgili yorumlarınızı Şikayetvar aracılığıyla markaya iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra hafta içi 09:00 ve 18:00 saatleri arasında Philips ev aletleri müşteri hizmetlerine de ulaşabilirsiniz. Philips, anne ve çocuk bakımı, kişisel bakım ve ev ürünleri hakkında e-posta ile iletişime geçebilme imkanını da sunmaktadır. Siz de bu kanallar aracılığıyla marka ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Şikayetvar üzerinden ileteceğiniz yorumlarda yaşadığınız problemi ayrıntılı olarak yazabilir, konuyla ilgili görsel ve belgeleri de yazınıza ekleyebilirsiniz. Böylece sorununuzun anlaşılması ve hızla çözüme kavuşturulması sağlanabilir. Şikayetinizi paylaşmadan önce yaşadığınız soruna dair sayfamızda yazılmış olan kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Siz de Şikayetvar üzerinden yapacağınız paylaşımlarla hem kullanıcıları bilgilenmesini sağlayabilir hem de benzer sorunları yaşayanların daha kolay çözüme ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.