Hasarlı Bulaşık Makinesi Teslimatı İçin Ücretsiz Değişim Talebi

06.03.2026 tarihinde Gaziantep’te aldığım Arçelik marka bulaşık makinesi, teslim edildiğinde yan tarafından hasarlı olarak geldi. Ürün daha ilk günden...

06.03.2026 tarihinde Gaziantep’te aldığım Arçelik marka bulaşık makinesi, teslim edildiğinde yan tarafından hasarlı olarak geldi. Ürün daha ilk günden...

20.02.2026 tarihinde Arçelik Beyoğlu Kasımpaşa bayisinden Arçelik 6444WF model bulaşık makinesi satın aldım. Ürün için 18.979 TL ödeme yaptım, ayrıca ...

29.12.2025 tarihinde aldığım Arçelik 6444 wf bulaşık makinesini daha 1 ay bile olmadan sorunlarla kullanmak zorunda kaldım. Ürünün kapağı ilk günden beri gözle görülür şekilde yamuk, asimetrik duruyor ve alttan su vermesi ile birlikte köpürme sorunu yaşadım. Bunun üzerine hemen talep oluşturdum ve A...

Arçelik’ten aldığım 6444 wf model bulaşık makinemde ilk gelen üründe e03 hatası vardı ve bu nedenle değişim yapıldı. Ancak gelen yeni bulaşık makinesi...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 47 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.836 kWh |
| Program Sayısı | 4 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi | |