Hilal sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Bulaşık Makinesinin Tuş Yazıları Kısa Sürede Silindi
Hilal
06 Ocak 18:11
918
Arçelik marka bulaşık makinesi kurutmayı tam olarak yapmıyor islak kalıyor. Servis geldiği halde bu yeni modeller de böyle deyip gidiyor. Ayrıca tuş takımı üzerindeki yazılar siliniyor. Makineyi alalı daha 1 yıl oldu. Açma kapatma tuşu tamamen silindi.
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.95 kWh |
| Program Sayısı | 4 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |