Seval sonuçtan memnun
Çözüldü
Arçelik Bulaşık Makinesinin Tekrarlayan Arızaları Ve Değişim Talebi

Seval
28 Şubat 17:05
592


Yaklaşık 2 yıl önce Erzurum İspir’den Arçelik 6133 bulaşık makinesi satın aldık, garanti süresi hâlâ devam ediyor. Yetkili servis Aşkale ilçesinde bulunduğu için oradan gelip gidiyordu. Makine uzun süredir yıkama yapmıyor, 2 yıldır ürünü neredeyse hiç kullanamıyoruz. Bu süreçte makine 3 defa garant...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | E |
| Program Sayısı | 3 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |