Arçelik Buzdolabı 570476 EI Ayıplı Mal Değişimi!
Ayşe
18 Mayıs 11:26
151
| Boy | 1865 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 746 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 477 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 123 lt |