Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Vestel MF 42 E
Ürün Analizi
- Şikayetler
Vestel Kategorileri
- Akıllı Priz 9
- Akıllı Saat 74
- Akıllı Tahta 7
- Akıllı Tartı 9
- Ankastre Fırın 333
- Ankastre Ocak 122
- Ankastre Set 163
- Aspiratör 58
- Bilgisayar 4
- Blender 225
- Blender Seti 72
- Buhar Kazanlı Ütü 136
- Buharlı Ütü 28
- Bulaşık Makinesi 2.416
- Buzdolabı 6.700
- Çamaşır Makinesi 3.907
- Çay Makinesi 182
- Çeyiz Paketi 52
- Davlumbaz 148
- Derin Dondurucu 589
- Dikey Süpürge 558
- Doğrayıcı 11
- Elektrikli Süpürge 204
- Espresso Makinesi 41
- Fırın 287
- Filtre Kahve Makinesi 211
- Hamur Yoğurma Makinesi 135
- Hoparlör 8
- Kahve Makinesi 65
- Kettle 64
- Kıyma Makinesi 21
- Klima 4.948
- Kombi 3
- Kulaklık 62
- Kumanda 120
- Kurutma Makinesi 1.339
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 271
- Mikrodalga 71
- Mikser 39
- Narenciye Sıkacağı 6
- Ocak 241
- Robot Süpürge 124
- Saç Kurutma Makinesi 12
- Semaver 24
- Ses Sistemi 1
- Set Üstü Ocak 100
- Su Arıtma Cihazı 12
- Su Sebili 147
- Süpürge 31
- Şarj İstasyonu 73
- Tablet 59
- Televizyon 7.090
- Termosifon 171
- Tost Makinesi 75
- Türk Kahve Makinesi 50
- Uydu Alıcısı 2
- Ütü 55
- Vakum Makinesi 31
- Vantilatör 10
Çok Karşılaştırılanlar
Vestel MF 42 E
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Hacim | 42 lt |
| Izgara | 1 |
| Derinlik | 440 mm |
| Genişlik | 520 mm |
| Yükseklik | 330 mm |
| Program Sayısı | 5 |
| Maksimum Zamanlama | 90 dk |
| Maksimum Sıcaklık | 230 derece |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100