Fatih sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Fatih
31 Temmuz 2023 21:41
745
Fatih Şikayetini Yayından Kaldırdı
| Derinlik | 497 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 58 dB |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Program Sayısı | 16 |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 5 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 800 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 30 dakika |