D-Smart Film Şikayetleri

(18 şikayet)
D-Smart

D-Smart kanallarında defalarca aynı film ve belgesellerin yayınlanmasından şikayetim var.

12 Nisan
D-Smart

O kadar para alıyorsunuz ama hiç film yol 1 yıldır aynı filmleri oynatıyorsunuz üyeliğimizin bittiğini bile haber vermiyorsunuz! Bu kafanızı değiştirin artık! Verdiğimiz paralara yazık! Çalışmıyorsunuz hiç!

17 Mart
D-Smart

D-Smart ın kötü, cızırtılı ve kesik kesik yayın yapan kanalları; sürekli aynı filmleri döndürmesi bıktırdı. Sözleşme zamanının dolmasını bekliyorum. Hiçbir özelliği kalmadı. Hep aynı ve eski filmler. Yazık verd…

24 Şubat

Sema'nın Teşekkür Mesajı

Ilgileriniz için tesekkürler.
26 Kasım 2017
D-Smart

6 yıldır D-Smart kullanıyorum, son bir yıldır D-Smart sinema kanalları her hafta tekrar veriyor. Arayıp talepte bulundum yeter kadar şikayet olursa yeni filmler için bir şeyler yapacaklarmış.

28 Ekim 2017
D-Smart

Öncelikle şunu belirtmek isterim D-Smart kafalarına göre hızı düşürüyorlar ve müşteri temsilcilerine ulaşmak çok zor 20 dakika bekletiyorlar sonra telefon kendiliğinden kapanıyor. Tekrar aramak zorunda kalıyors…

28 Eylül 2017
D-Smart

D-Smart akşam filmleri hiç iyi değil!

28 Haziran 2017
D-Smart

Movismart kanallarında oynayan filmler başka, konu başka çıkıyor. Dikkatlice inceleyiniz örneğin Yaramaz Bebek yazıp, ismini bilmediğim bir film izliyorum.

06 Aralık 2016
D-Smart

Sürekli aynı filimini gösterip duruyorlar. Kendi reklamları ile bire bir örtüşmekte. Reklamlarında ki gibi aynı filimini izlemekten bıktık artık.

04 Nisan 2016
D-Smart

Bu nedir reklamlarda hep aynı şeyi seyreden insanların kafayı yediğini D-Smart'a geçmelerini söylüyorlar hep aynı filmler dizi kanalları yabancı dil. D-Smart bir an önce iptal edeceğim.

04 Mart 2016
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları