D-Smart Film Şikayetleri

(18 şikayet)
D-Smart

D-Smart kanallarında defalarca aynı film ve belgesellerin yayınlanmasından şikayetim var.

12 Nisan 2018
D-Smart

O kadar para alıyorsunuz ama hiç film yol 1 yıldır aynı filmleri oynatıyorsunuz üyeliğimizin bittiğini bile haber vermiyorsunuz! Bu kafanızı değiştirin artık! Verdiğimiz paralara yazık! Çalışmıyorsunuz hiç!

17 Mart 2018
D-Smart

D-Smart ın kötü, cızırtılı ve kesik kesik yayın yapan kanalları; sürekli aynı filmleri döndürmesi bıktırdı. Sözleşme zamanının dolmasını bekliyorum. Hiçbir özelliği kalmadı. Hep aynı ve eski filmler. Yazık verd…

24 Şubat 2018

Sema'nın Teşekkür Mesajı

Ilgileriniz için tesekkürler.
26 Kasım 2017
D-Smart

6 yıldır D-Smart kullanıyorum, son bir yıldır D-Smart sinema kanalları her hafta tekrar veriyor. Arayıp talepte bulundum yeter kadar şikayet olursa yeni filmler için bir şeyler yapacaklarmış.

28 Ekim 2017
D-Smart

Öncelikle şunu belirtmek isterim D-Smart kafalarına göre hızı düşürüyorlar ve müşteri temsilcilerine ulaşmak çok zor 20 dakika bekletiyorlar sonra telefon kendiliğinden kapanıyor. Tekrar aramak zorunda kalıyors…

28 Eylül 2017
D-Smart

D-Smart akşam filmleri hiç iyi değil!

28 Haziran 2017
D-Smart

Movismart kanallarında oynayan filmler başka, konu başka çıkıyor. Dikkatlice inceleyiniz örneğin Yaramaz Bebek yazıp, ismini bilmediğim bir film izliyorum.

06 Aralık 2016
D-Smart

Sürekli aynı filimini gösterip duruyorlar. Kendi reklamları ile bire bir örtüşmekte. Reklamlarında ki gibi aynı filimini izlemekten bıktık artık.

04 Nisan 2016
D-Smart

Bu nedir reklamlarda hep aynı şeyi seyreden insanların kafayı yediğini D-Smart'a geçmelerini söylüyorlar hep aynı filmler dizi kanalları yabancı dil. D-Smart bir an önce iptal edeceğim.

04 Mart 2016
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları