Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

D-SmartŞikayetvar üye markasıdır

15100
(3.438 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
9.173 Şikayet (Son 1 yıl)
D-SmartŞikayetvar üye markasıdır
15100
(3.438 değerlendirme)
Şikayet Yaz

DSmart Parasını Ödediğim Halde Cihazımı İptal Etti

Yasin
16 Haziran 17:05
-

D-Smart İnternet Sorunu Ve Sorunu Çözemeyen Müşteri Hizmetleri

Burak
16 Haziran 00:10
12

D-Smart Hizmeti Çözüm Yok. Bağlantı Devamlı Kopuyor.

Levent
15 Haziran 22:49
14

D-Smart Sorun Çözülmüyor İnterneti Kullanamıyorum

Betul
15 Haziran 22:01
18
D-Smart Sorun Çözülmüyor İnterneti Kullanamıyorum

D-Smart Altyapı Çalışması Bahanesi

Yusuf
15 Haziran 21:26
23
D-Smart Altyapı Çalışması Bahanesi
D-Smart Altyapı Çalışması Bahanesi

D Smart Hakkında

Nilgün
15 Haziran 17:52
20

D Smart GO Paket İptali

Şeyma
15 Haziran 15:47
24

D-Smart Nakil İşleminin Gerçekleşmemesi

Ali
15 Haziran 14:46
24

D Smart Abone

Ersin
15 Haziran 14:45
20

Sürekli Arayan Bilinmeyen Numaralar Ve D-Smart'ın Yanıtı

Ezgi
15 Haziran 13:14
39
Sürekli Arayan Bilinmeyen Numaralar Ve D-Smart'ın Yanıtı

DSmart Bağlantı Sorunu

Burak
15 Haziran 12:43
26

D Smart Fesih Sorunu

Serpil
15 Haziran 12:06
31

D-Smart 16 Gündür Bağlanmayan İnternet

Ceren
15 Haziran 12:05
26

D Smart I Komple Şikayet

Cemil
15 Haziran 11:51
51

D-Smart D -Smart İnternet Hızında Ve Hizmetinde Sürekli Yaşanan Sorun

Dilek
15 Haziran 10:51
39

D Smart Sorunu

Mustafa
15 Haziran 08:59
51

DSmart Sorunları Bitmiyor

Hasan
14 Haziran 23:42
14

DSmart Şikayeti Hakkına İtiraz Ediyoruz.

Elif
14 Haziran 22:24
22
DSmart Şikayeti Hakkına İtiraz Ediyoruz.

D Smart Sahipsiz Mi

Sevcan
14 Haziran 21:55
24
Toplam 33.227 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır D-Smart 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

D-Smart aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?
D-Smart aboneliğinizi iptal etmek için dilerseniz D-Smart yetkili bayilerine başvurabilir, dilerseniz posta yolu ya da faks yolu ile abonelik talebinde bulunabilirsiniz.
D-Smart abonelik iptali için faks numarası nedir?
D-Smart abonelik iptali dilekçenizi 0212 478 03 33 numaralı telefona fakslayabilirsiniz.
D-Smart faturama itiraz etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
Faturanızda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, D-Smart müşteri hizmetlerini arayarak faturanıza itirazda bulunabilirsiniz.
En yakın D-Smart teknik servisi nerede?
Size en yakın D-Smart servisini öğrenmek için markanın resmi internet sitesinde yetkili bayi listesine ulaşabilir, Teknik Servis - Arıza formunu doldurarak servis yönlendirmesi talep edebilirsiniz.
D-Smart müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
0850 532 21 69 numaralı telefondan D-Smart çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden aldığınız desteği değerlendirmek isterseniz, buraya tıklayarak geri bildirim bırakabilirsiniz.

D-Smart Hakkında

D-smart, 2007 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin ileri gelen dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısı D-smart ile hem televizyon hem de internet hizmeti alabilirsiniz. İnternet ve televizyon hizmetini tek fatura avantajıyla sizlere sunan firma dijital içerik hizmetleri sunan sayılı markalardan biridir. İçerik ve servislerini sürekli olarak geliştiren ve yenilikleri yakından takip eden D-smart, 290’dan fazla kanal ile izleyicilerine benzersiz bir dijital içerik hizmeti sunmaktadır. D-smart ile ses ve görüntüler dijital yayın kalitesine uygun şekilde kullanıcılara ulaştırılır. TV yayıncılarının sunmuş oldukları yayınların kalitesi değiştirilmeden ve sıkıştırılmadan D-smart aracılığıyla sizlere ulaştırılır.

D-Smart İnternet

D-smart internet ile dilediğiniz paketlerden birini seçebilirsiniz. D-smart ile fiber hızında internetin keyfini sürebilirsiniz. D-smart fiber internet paketi evde kurulum, aktivasyon bedeli hediyesiyle sizlere sunulmaktadır. Üstelik fiber internet paketine ödeyeceğiniz bedele yalın internet ücreti de dahildir. Siz de D-smart fiber internet paketlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun modüler hız ve AKN seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. D-smart internet paketlerinden bazıları; sınırsız fiber internet, ADSL internet, avantajlı ikili paketleridir. D-smart internet paketlerinden birine sahip olmadan önce internetinizin hızını test etmek isterseniz D-smart’ın resmi sitesinden internet hızınızı test edebilir ve ölçebilirsiniz. D-smart hız testini başlattığınızdaD-Smart Net merkez sunucularından bir dosya indirilmektedir. D-smart sistemi bilgisayarınızın dosyayı indirdiğini algılayarak o anda kullanmakta olduğunuz internetin hızını hesaplamaktadır. Dilerseniz siz de D-smart ile internetinizin hızını ölçebilir ve test edebilirsiniz.

D-smart Televizyon Paketleri

D-smart televizyon paketleri en çok tercih edilen TV paketleri arasında yer almaktadır. D-smart TV paketleri arasında; Mega paket, hoş geldin paketi, aile spor paketi, film dizi paketi gibi paketler bulunmaktadır. Televizyon izleme alışkanlığınıza göre dilerseniz bu paketlerden birini seçebilirsiniz. Paketlerin fiyatları kapsamına göre farklılık göstermektedir. Hoş geldin paketinde sevilen ulusal kanallar, belgesel kanalları, haber, yemek ve müzik kanalları bulunmaktadır. Aile spor paketinde ise; hoş geldin paketine ek olarak premium spor kanalları ve özel çocuk kanalları bulunmaktadır. Film ve dizi paketinde bulabileceğiniz kanallar ise yine hoş geldin paketine ek olarak HD film kanalları ve premium dizi kanallarıdır. Son olarak Mega pakette de hoş geldin paketine ek olarak; HD film kanalları, premium dizi kanalları, premium spor kanalları, özel çocuk kanalları bulunmaktadır. Eğer kapsamlı bir TV paketi almak istiyorsanız Mega paketi tercih edebilirsiniz. D-smart internet ve televizyon paketlerini ayrı ayrı olarak satın alabileceğiniz gibi TV-İnternet paketi de satın alabilirsiniz. TV-internet paketleri internet paketleri ile TV paketletinin farklı şekillerde bir arada sunulmuş halidir. D-smart web sitesini inceleyerek paket fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca D-smart ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz sayfamıza yazabilir ve diğer kullanıcıların şikayetlerini de okuyabilirsiniz.