Garanti Kapsamındaki Arçelik Fırın Değişimi Aylarca Sürüyor, Mutfakta Yemek Yapamıyoruz




2018 yılında Arçelik’ten bir fırın satın aldık. İlk gönderilen ürün ezik geldiği için değişim talep ettik. Bu süreçte mağduriyetimizi anlayışla karşılayıp yeni bir ürün gönderdiler. Ancak bu yeni fırının da bir özelliğini kullanmak istediğimizde çalışmadığını fark ettik. Müşteri hizmetleriyle yaptığ...

Arçelik markasına ait bir fırın var fırın çalışır haldeyken en üst tarafında bulunan silikonla yapıştırılmış cam silikonlarından çıkıp geldi. Müşteri ...
Merhabalar, ben 2022 yılının Ocak ayında Arçelik'ten tüm beyaz eşyalarımı aldım. 2023 yılının Aralık ayında ankastre fırını kullanmaya başladım. Fakat kısa bir süre sonra ürünümde arıza meydana geldi. Servis geldi. Kontroller sonucunda ürünümü güncel bir modelle değişim yapacaklarını söylediler; fak...
| Hacim | 72 lt |
| Timer | 1 |
| Izgara | 1 |
| Derinlik | 567 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.93 kWh/Çevrim |
| Program Sayısı | 13 |