Tuğçe sonuçtan memnun
Çözüldü
Tuğçe
27 Kasım 2023 00:07
14.700
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.93 kWh |
| Program Sayısı | 8 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |