Mehmet sonucu yetersiz buldu
Arçelik Prosmartinverter Buzdolabı Arızası

Mehmet
29 Mart 18:37
390

| Boy | 1825 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 745 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 840 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 580 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 180 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |