Acil Kurulum Sözü Verildi Ancak Günlerce Ertelenen Buzdolabı Kurulumu Güvenimizi Sarsıyor

23.04 tarihinde Vestel marka nf60011 523 litre no frost buzdolabı satın aldık ve özellikle acil olduğu için, ertesi gün yani 24.04’te kurulumu yapılac...

23.04 tarihinde Vestel marka nf60011 523 litre no frost buzdolabı satın aldık ve özellikle acil olduğu için, ertesi gün yani 24.04’te kurulumu yapılac...

Vestel’den Zorlu AVM mağazasından aldığım Vestel No Frost 60011 523 litre buzdolabı, yaklaşık 15 gün önce Esenler/İstanbul’daki adresime teslim edildi. Ancak servisten gelen ekip buzdolabını mutfağa taşıyamadı ve ürünü kutusunda, ortada bırakıp gitti. Paramızla rezil olduk; işini bilmeyen servis ele...


Ben yılmaz y** 16.07.2023'de bir buzdolabı aldım. 17.07.2023'de evime kurulum yapıldı. Fakat buzdolabını temizlerken kapak üzerinde bulunan şeffaf taşıyıcılarda çatlaklar görüldü ve yan yüzey içerisinde çizikler gördüm. Servisi arayıp hemen bilgi verdim. Servis incelemelerinde ürün problemi olmadığı...
| Boy | 1840 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 790 mm |
| Genişlik | 810 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 498 lt |
| Gürültü Düzeyi | 45 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 119 lt |