Vestel İnce Kazanlı Çamaşır Makinesi

Berkay
15 Mayıs 15:58
7

| Kurutma | Var |
| Derinlik | 582 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
| Su Tüketimi | 112 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 22 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |