
Kumtel HWD-02
Sebilimin Tamiri Gecikti Yedek Parça Yanlış Geldi Çözüm Yok

Kumtel marka su sebilim var. Musluk arızasından dolayı Eskişehir yetkili servise götürdüm. 20 Mayıs da teslim ettim. Yaklaşık 20 gün sonra aradım gelen musluk yanlış oldu. Tekrar sipariş verdik dediler. Tamam deyip bekledim. Yeni gelen musluklar da yanlış olmuş. Acilen yardımcı olacağız. Size dedile...
Kumtel Su Sebilinde Servis Ve Garanti Sorunu: Uzak Servis Noktası Ve Yüksek Ücret

Kumtel marka su sebilini yazlık evimde kullanmak için Aralık 2024 tarihinde aldım. 2025 Haziran ayında kullanmak için açtığımda, ılık su düğmesi takılı kaldı ancak su kaçırmıyor. Kumtel'e e-posta olarak yazdım ve telefonla ulaşamadım. Yetkili servisin Aydın İncirliova'da olduğu söylendi. Su sebili k...
Kumtel Kırık Su Sebili İçin 5 Aydır Değişim Bekliyorum İade Dayatılıyor

18.12.20024 tarihinde BİM marketin internet sitesinden Kumtel marka su sebili satın aldım. Ürün bir ay sonra kargo ile elime ulaştı. Ulaşır ulaşmaz servisi cihazı kurması için aradım ama su sebilinin servis tarafından kurulumunun olmadığı söylendi. Cihazı ben açtım açtığımda cihaz kırık çıktı. BİM m...
Kumtel Kategorileri
- Airfryer 1.584
- Ankastre Fırın 1.993
- Ankastre Set 5.337
- Aspiratör 437
- Barbekü 10
- Bulaşık Makinesi 138
- Buzdolabı 145
- Davlumbaz 1.200
- Elektrikli Düdüklü Tencere 37
- Elektrikli Isıtıcı 291
- Elektrikli Izgara 19
- Fanlı Isıtıcı 313
- Fırın 850
- Halı Yıkama Makinesi 77
- Hamur Yoğurma Makinesi 198
- Hava Temizleyici 13
- Kettle 17
- Kıyma Makinesi 21
- Klima 350
- Mikrodalga 74
- Ocak 2.631
- Radyatör 21
- Set Üstü Ocak 1.398
- Süpürge 62
- Şarjlı Mop 43
- Tost Makinesi 99
- Ütü 20
- Ütü Masası 7
- Vakum Makinesi 31
- Vantilatör 593
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kontrol | Dijital |
| Derinlik | 305 mm |
| Genişlik | 310 mm |
| Yükseklik | 900 mm |
| Musluk Sayısı | 3 |
| Soğutma Kapasitesi | 2 lt/h |
| Sıcak Su Özelliği | |
| En Düşük Su Soğukluğu | 10 °C |
| En Yüksek Su Sıcaklığı | 85 °C |

