Kumtel Ankastre Fırın Kapak Su Sızıntısı Ve Dolap Deformasyonu

Kumtel marka ankastre fırını yaklaşık 2 seneye yakın bir süre önce BİM mağazasından satın aldım. Ürünü aldığım günden beri fırının kapağından su akma ...

Kumtel marka ankastre fırını yaklaşık 2 seneye yakın bir süre önce BİM mağazasından satın aldım. Ürünü aldığım günden beri fırının kapağından su akma ...

Kumtel marka ankastre setli bir evde kiracı olarak oturuyorum. Ev sahibimin aldığı Kumtel da6-830 + Ko-40 Tahdf ocak + B66-S2 fırın model fırın kuruld...


Kumtel ankastre ürün alındı (ocak üstü, davlumbaz ve fırın). Eşim fırın alırken bütün fırınlar aynı diye bir set seçmiş. Ürün 16 Aralık'ta geldi. 21 Aralık'ta kurulum yapıldı. Bugün 2 Ocak. Biz fark ettiğimizde her yer tatildi, resmi tatil yani. Fırın fansız. 14 iş günü dolmadığı halde iade edemiyor...

Ankastre aldım montajını yaptılar gittiler. Aradan 5 saat geçti. Tekrar eve geldim fırın çalışıyor. Bir adet dolabın kapağı erimiş gelmeseydik yangın çıkacakmış bu nasıl servis bu nasıl hizmet bana izah edebilir misiniz. Zararım ne olacak bu ürünü nasıl kullanacağım şimdi elektriği tamamen kestim fı...
| Hacim | 58 lt |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 560 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 600 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 3 |