Kumtel’in Doğalgaz Şartı Ve Garanti Dışı Kalan Ankastre Seti: Tüketici Mağduriyeti
Konya Ereğli’de ikamet ediyorum ve Kumtel marka ankastre set satın aldım. Kurulum için Kumtel firmasının 0850 333 56 85 numaralı müşteri hizmetlerini ...
Konya Ereğli’de ikamet ediyorum ve Kumtel marka ankastre set satın aldım. Kurulum için Kumtel firmasının 0850 333 56 85 numaralı müşteri hizmetlerini ...

Yaklaşık 1 ay önce alınan Kumtel marka fırın, dün kullanmaya çalıştığımda apartmanın ana şalterini iki kez attırdı. Üründe ciddi bir arıza olduğunu dü...
BİM’den aldığımız Kumtel marka ankastre ocağı yaklaşık bir yılı aşkın süredir kullanıyoruz ve ürünün garantisinin bitmesine henüz yaklaşık altı ay olmasına rağmen, aldığımız ilk haftadan beri ciddi bir arıza yaşıyoruz. Ocağın bir tuşu basılı kalıyor, kendi kendine ateş alıyor ve gazı tam kapatmadan ...

19.08.2025 tarihinde BİM mağazasından Kumtel marka ankastre fırın seti satın aldım ve ürünün bedelinin tamamını ödedim. Sipariş numaram: 08503335685. Teslimat adresim: Aşıkköy Mahallesi 2601 Cadde 2H/3, Karaköprü/Şanlıurfa’dır. Ürün teslim edildi ancak kurulum için bugüne kadar kimse gelmedi. 15 gü...

2 ay önce Kumtel marka davlumbaz seti aldım. Ürün kusurlu geldi, kurulumu yapan arkadaş hallettim dedi ve gitti. 2 aydır hafif gaz kokusu oluyordu. 3 defa ocak altında büyük patlama oldu. 0850 333 56 85 numarayı ( Kumtel ana merkezi 6 defa aradım. Döneceğiz, ilgileneceğiz, servise bilgi verdik. Gele...

Kumtel firmasından 6-7 ay önce çakmaklı set üstü ocak aldım. Ateşleme yapan 2 düğmesi bozuldu. Kumtel firmasına ait 0850 333 5685 numaralı telefonu ar...
Kumtel'den 4 gün önce set üstü ocak aldım. Kurulum için web sitesinden 2 kez kayıt açtım. Dönüş olmadı 0850 333 56 85 WhatsApp hattına mesaj atıyorum yine cevap veren olmadı. Telefon ile arıyorum yine ulaşamıyorum. Ürün satışı yapıldıktan sonra servis desteğiniz çok kötü. Kendim kurayım diyorum ürün...
| Hacim | 57 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 570 mm |
| Genişlik | 610 mm |
| Yükseklik | 810 mm |
| Fırın Tipi | Solo |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.78 kWh/Çevrim |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |