Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
İş Bankası Logo

İş Bankası

İş Bankası Logo
İş Bankası

Şikayetler

33.162 şikayet
Sonuçlarda ara...
Çözüldü

Yetkisiz Amazon Alışverişi Ve İş Bankası Güvenlik Açığı

660

"Sorun şimdilik çözüldü görünüyor. İnternet alışverişlerinde telefona onay mesajı gelmesi çok önemli. Çok az kullandığım bir karttan, üstelik internet alışverişlerinde sanal kart kullandığım halde asil kartımın kullanılarak alışveriş yapılması çok düşündürücü. İs bankasına hızlı çözümü için teşekkür ederim."

06.05.2026 günü saat 16.30 civarında telefonuma İş Bankası’ndan bir market ...

Kart Kapatma İsteği Sonrası 1.156 TL Aidat Ücreti Şikayeti

430

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartını sadece yılda bir kez, yaz tatili harcamalarımda kullanmak için çıkarmıştım. Bu ...

İş Bankası’nda Gelirime Rağmen KMH Başvurumun Haksız Reddedilmesi

779

İş Bankası’nda bulunan kredili mevduat hesabımın (KMH) yapılandırılması için farklı zamanlarda hem şube üzerinden hem de...

Mobil Ve İnternet Bankacılığında Sistem Hatası Erişim Sorunu

714

Konu: Acil – Mobil ve İnternet Bankacılığı Erişim Sorunu (Sistem Hatası) Türkiye İş Bankası A.Ş. Yetkililerine, Tarafı...

Küsuratlı Alacakların Vadesiz Hesaba Otomatik Aktarılmaması

369

İş Bankası İşCep üzerinden kullandığım yatırım hesabımda, cw Enerji ve oyakc hisselerimde yaptığım satış işlemleri sonra...

Öne ÇıkanKonular

İş Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesi Talebi

404

04.05.2026 tarihinde İş Bankası’na ait, İstanbul Beyoğlu Şubesi’ne bağlı ve 3842 ile biten Maximum kredi kartıma 1.114 T...

İş Bankası SWIFT Ücretinin Orantısız Kesintisi Ve İade Talebi

1.042

5 Mayıs 2026 tarihinde ING Bank’taki hesabımdan İş Bankası hesabıma 700 euro aktarmak istedim. ING Bank, SWİFT gönderimi...

Kaba Borç Hatırlatma Mesajı Ve Gereksiz Reklam Bildirimleri

469

Yıllardır müşterisi olduğum Türkiye İş Bankası’nın, özellikle zor zamanlarımda sergilediği tutum ve kullandığı dil tam b...

Çözüldü
134

"Teşekkürler"

Satiye şikayetini yayından kaldırdı

İş Bankası BES Hesaplarımdan İkinci Emekliliği Ödemiyor

812

İş Bankası BES hesabımdan emekliliğe hak kazandım. Emekli olurken diğer BES hesabımı da birleştirip ikisinden de emekli ...

750 TL Kart Aidatı İadesi Reddi Şikayet

318

Türkiye İş Bankası’na ait Maximum kredi kartımı 15 yıldan uzun süredir aktif olarak kullanan, otomatik ödeme talimatları...