Fırın Düğmelerinin Silinmesi Ve Parça Temini Talebi



Arçelik 9540 hy markalı fırının düğmeleri silindi uzun zamandır kullanamıyorum. Bilseydim bu ürünü tercih etmezdim. Kullanım kılavuzunda da yerlerini göstermiyor. Arçelik olarak size yakışmayan ürün olmuş lütfen şikayetimizi çözüme ulaştırın. Normalde güzel kullanışlı sadece düğmeleri sıkıntılı. Bu ...

Arçelik marka çok sevdiğim fırınımın düğmeleri silindi. Düğmeler bu kadar pahalı olmasa şikayet etmeyi düşünmezdim bile. Yıllardır severek kullandığım fırınımın düğmeleri neredeyse komple silindi. Fırınımı neredeyse kullanamıyorum. Lütfen acil destek rica ediyorum

Arçelik 9540 Hy fırın düğmeleri silindi, kullanamıyorum, üst ocak alt fırın, Garanti süresi dolmuş ama fırını kullanamıyorum. Fırınımdan memnunum, sad...

Arçelik 9540 hy markalı fırının düğmeleri silindi uzun zamandır kullanamıyorum. Bilseydim bu ürünü tercih etmezdim. Kullanım kılavuzunda da yerlerini göstermiyor. Arçelik olarak size yakışmayan ürün olmuş lütfen şikayetimizi çözüme ulaştırın. Normalde güzel kullanışlı sadece düğmeleri sıkıntılı. Yar...

Arçelik 9540 hy markalı fırının düğmeleri silindi uzun zamandır fırını kullanamıyorum. Kullanım kılavuzunda da yerlerini göstermiyor. Arçelik olarak s...
Arçelik 9540 hy markalı fırının düğmeleri silindi uzun zamandır kullanamıyorum. Bilseydim bu ürünü tercih etmezdim kullanım kılavuzunda da yerlerini göstermiyor. Arçelik olarak size yakışmayan ürün olmuş lütfen şikayetimizi çözüme ulaştırın. Normalde güzel kullanışlı sadece düğmeleri sıkıntılı.

Biz de yıllardır Arçelik kullanıcısıyız. Ancak 9540 Hy Ocaklı Fırınımızın düğmeleri silindi. Bir işlem yapamıyoruz bu yüzden fırında neyi nasıl hangi ayarda pişireceğimizi bilemiyoruz tıkandık kaldık. Piyasada birebirini bulmak imkansıza yakın. Çözüm bekliyoruz. Lütfen.

Biz de yıllardır Arçelik kullanıcısıyız. Ancak 9540 Hy Ocaklı Fırınımızın düğmeleri silindi. Üründe bir sıkıntı yok sağlam ama biz derece ve mod ayarı...
Biz de yıllardır Arçelik kullanıcısıyız. Ancak 9540 Hy Ocaklı Fırınımızın düğmeleri silindi. Üründe bir sıkıntı yok sağlam ama biz derece ve mod ayarı...
| Hacim | 66 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Solo |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.90 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |