
Arçelik Çamaşır Makinesi - Servis Sorunu

Arçelik marka çamaşır makinem için 15 Ağustos'ta evime servis geldi, çok genç 17-18 yaşlarında bir arkadaştı. Makinemi yerinden bile oynatmadan kazan + ısıtıcı + amortisör + ön panelin değişmesi gerektiğini söyledi. Ücreti 4.370 TL. 16 Ağustos günü servise onay verdim ve yedek parça siparişi geçildi...
Arçelik Çamaşır Makinesi Pişmanlıktır Mağduriyettir

Arçelik çamaşır makinesi için bölge 15 gündür ilçe servise parçayı göndermediği için makinem tamir edilemedi. Yaz günü iki tane küçük çocukla beni o kadar mağdur ettiler. Köklü garantili servis ağı yaygın diye bütün beyaz eşyalarımı Arçelik aldım bin pişmanım. Müşteri hizmetleri hemen ilgileniyoruz ...
Arçelik Servisinin Tamir Etmediği Üründen 2 Defa Ücret Talep Etmesi

Servis gelip çamaşır makinesini tamir ettikten sonra çamaşır makinesini çalıştırıp kontrol etmedim. Aradan 2 gün geçtikten sonra biriken çamaşırları y...
Arçelik Kategorileri
- 3D Yazıcı 32
- Airfryer 90
- Akıllı Ev Sistemleri 38
- Akım Korumalı Priz 46
- Ankastre Set 573
- Aspiratör 131
- Bilgisayar 21
- Blender 345
- Buharlı Kırışık Giderici 13
- Buharlı Temizleyici 67
- Bulaşık Makinesi 5.839
- Buzdolabı 10.410
- Cep Telefonu 104
- Çamaşır Makinesi 9.432
- Çay Makinesi 1.597
- Çeyiz Seti 176
- Çok Amaçlı Pişirici 86
- Davlumbaz 660
- Derin Dondurucu 1.175
- Dikey Süpürge 1.145
- Ekmek Kızartma Makinesi 8
- Ekmek Yapma Makinesi 41
- Elektrikli Isıtıcı 16
- Elektrikli Izgara 9
- Elektrikli Süpürge 485
- Epilasyon Aleti 2
- Fırın 1.781
- Güneş Paneli 12
- Halı Yıkama Makinesi 4
- Hamur Yoğurma Makinesi 68
- Hava Soğutucu 331
- Hava Temizleyici 15
- Isı Pompası 53
- Kahve Makinesi 2.516
- Kahve Öğütücü 8
- Katı Meyve Sıkacağı 31
- Kettle 102
- Kıyma Makinesi 27
- Klima 7.941
- Kombi 455
- Kulaklık 30
- Kumanda 126
- Kurutma Makinesi 3.382
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 387
- Mikrodalga 253
- Mikser 14
- Mutfak Robotu 34
- Narenciye Sıkacağı 25
- Ocak 1.580
- Robot Süpürge 719
- Rondo 55
- Saç Düzleştirici 6
- Saç Kurutma Makinesi 8
- Semaver 95
- Ses Sistemi 3
- Su Arıtma Cihazı 308
- Su Sebili 426
- Şofben 55
- Tablet 12
- Televizyon 2.937
- Termosifon 231
- Tıraş Makinesi 3
- Tost Makinesi 531
- Ütü 333
- Vantilatör 106
- Waffle Makinesi 8
- Yazar Kasa 17
- Yoğurt Makinesi 53
- Yumurta Pişirme Makinesi 4
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 550 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Su Tüketimi | 9020 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 16 |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |
