Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aktif BankŞikayetvar üye markasıdır

53100
(460 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
842 Şikayet (Son 1 yıl)
Aktif BankŞikayetvar üye markasıdır
53100
(460 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Aktif Bank İletişim Formu Yollamıyor

Şirin
18 Mayıs 14:23
-

Aktif Bank Elime 0 TL Geçim Parası Kalıyor Yapılandırma Yapmıyorlar

Fulya
18 Mayıs 08:21
-

Aktif Bank Numara Güncelleme Sorunu

Göktuğ
17 Mayıs 18:46
-

Aktif Bank Şikayet Merkez Hukuk Bürosu

Menderes
17 Mayıs 17:46
-

Aktif Bank Emekli Maaş Blokesi

Demirkaya
16 Mayıs 18:59
112

Aktif Bank Hesabımdaki 338 Bin TL'ye Erişim Engeli Ve Bilgi Yoksunluğu

Atakan
16 Mayıs 17:11
51
1

Aktif Bank Anneler Günü Kampanyası İade Problemi

Hüseyin
16 Mayıs 09:30
130

Aktif Bank Borcu Kapatmama Rağmen Araç Rehinimi Kaldırmıyorlar

Mizgin
15 Mayıs 14:26
104

Aktif Bank İletişim Formu Hk.

Neslihan
15 Mayıs 14:17
125

Aktif Bank Numara Güncelleyememe Sorunum

Hami
15 Mayıs 13:43
179

Nkolay Aktif Bank Para Transferi Gerçekleşmiyor

Cahit
15 Mayıs 10:03
119

Aktif Bank Kredi Başvuru SMS İ

Muhammed
15 Mayıs 00:20
208
Aktif Bank Kredi Başvuru SMS İ

Aktif Bank Gizlilik İhlali Ve Tehdit İçeren Mağduriyetim

Merve
14 Mayıs 18:23
205
1

Aktif Bank Kampanya İadesini Kafaya Göre Bitirdiler

Enes
13 Mayıs 17:28
230

Aktif Bank Kredi Yapılandırma Sorunu

Sercan
13 Mayıs 08:55
357

Aktif Bank Acil Cevap Veriniz

Tc Gül
12 Mayıs 01:39
268

Aktif Bank Tan Kredi Çekemiyorum, Hep Olumsuz Cevap Alıyorum.

Hakan
11 Mayıs 20:11
249

Aktif Bank Emekli Kredi Limiti

Ayten
11 Mayıs 16:20
252
İhsan
10 Mayıs 20:14
35
İhsan Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 2.715 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Aktif Bank 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

En yakın Aktif Bank şubesini nasıl bulabilirim?
Size en yakın Aktif Bank şubesini bulabilmek için bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek Şubeler kısmından tüm şube adreslerini görüntüleyebilirsiniz.
Aktif Bank şubesinden aldığım hizmetten memnun değilim. Ne yapmalıyım?
Herhangi bir Aktif Bank şubesi hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi burada paylaşabilir, marka temsilcilerinin ve diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz.
Aktif Bank ATM'si kartımı bloke etti. Ne yapabilirim?
ATM'lerde yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili doğrudan Aktif Bank çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz.
Aktif Bank çağrı merkezi numarası nedir?
0850 724 30 50.

Aktif Bank Hakkında

Aktif Bank, Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankasıdır. Çalık Holding bünyesinin bir parçası olan banka, yeni nesil bankacılık vizyonuyla büyüyerek her geçen yıl başarısını arttırmaktadır. Çalık Holding bilindiği gibi 1981 yılında Ahmet Çalık tarafından kurulmuştur. Enerji, inşaat, gayrimenkul, madencilik, tekstil, finans ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren Çalık Holding başarılı yatırım kurumları arasında yerini almaktadır. Orta Asya, Balkanlar ve MENA bölgesi olmak üzere tam 22 ülkede çalışmalarını sürdüren Çalık Holding yaklaşık 31.000 kişiye istihdam imkanı sağlamaktadır.

Çalık Holding yatırımlarının bir ayağı olan Aktif Bank geleneksel bankacılık anlayışının dışına çıkarak dijital kanallar ve sektörlerinin önde gelen kurumları ile yaptığı anlaşmalar ve iş birlikleriyle iş stratejilerini geliştirmektedir. Aktif Bank’ın günümüzde sekiz adet şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler genellikle bire bir iletişim gerektiren kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık odağında hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Aktif Bank Hizmet Ağı

Kurumsal, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık alanlarında hizmet veren Aktif Bank; bireysel bankacılık alanında pazarda etkin olan diğer dağıtım teşkilatlarıyla işbirlikleri yapmakta ve pazarlama & operasyon desteği vermektedir. Türk Bankacılık sektöründe bireysel müşteri pazarının %14,3’ünü oluşturan Aktif Bank ayrıca 6,6 milyon kişiye hizmet sunmaktadır. Ana faaliyet konuları bunlar olsa da banka, farklı alanlardaki ihtiyaçlara da inovatif çözümler sunmaktadır. Para transferlerinden sigortacılığa, kart ürünlerinden kapsamlı kiosk çözümlerine kadar geniş bir yelpazede fark yaratan işlerde imzası bulunan marka aynı zamanda bünyesine farklı iştirakler de kazandırmıştır. 2017 senesinde bünyesine kattığı iştirakler arasında Halk Enerji Yatırımları Üretim Taahhüt A.Ş. ile %50-50 ortaklıkla kurulan Aktif Halk Enerji Yatırımları ve Halk Yenilenebilir Enerji şirketleri yer almaktadır. Aktif Bank bu iştirakleri ile birlikte Güneş Enerjisi Santralleri, Hidroelektrik Santralleri, Rüzgar Enerjisi Santralleri kurulumları amacı ile uzun vadeli finansmanlar sağlanmaktadır.

İster Bireysel İster Kurumsal

Aktif Bank hizmetlerinden ister bireysel isterseniz de kurumsal ihtiyaçlarınız paralelinde faydalanabilirsiniz. Aktif Bank’ın bireysel hizmetleri arasında; passolig kredi kartı, N kolay kart, internetten anında kredi, kredili destek hesabı, sigorta, fatura ödemeleri, para transferi, taşıt kredisi gibi hizmetler yer almaktadır. Kurumsal hizmetlerden bazıları ise; alacak finansmanı, kredi sigortası, ihracat, ithalat, ülke kredileri, döviz transferleri, gayri nakdi krediler, nakit krediler, dövizli çekler, döviz transferleri, kurumsal finansman, yapılandırılmış finansmandır. Aktif Bank özel bankacılık ve yatırım alanında ise; aktif bono, kira sertifikaları, krediye bağlı borçlanma araçları, repo, aktif hesap hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aktif Bank ile daha önce çalışmadıysanız ve kullanıcı deneyimlerini merak ediyorsanız sitemizden Aktif Bank şikayet ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz siz de bizimle yorum ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.