Toplam çözüm sayısı
..

Nkolay Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 6.064

Nkolay
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

502 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • -görüntüleme
 • 15 saat önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Nkolay Kart Rezilliği Mağdur Oldum

N kolay Ankara kartına kredi kartımdan para yüklemesi yaptım para çekildi sistemde de gözüktü fakat otobüse bindiğimde yetersiz bakiye dedi. Müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şekilde yardımcı olmadı rezil oldum sayenizde Nkolay sayenizde mağdur oldum.

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Nkolay Gelmeyen Mesaj Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum

Şok marketin bu saçmalıktan para gönderdiğini gördüm. Sokağa çıkma yasağı var. Hafta sonu evde üç yaşındaki oğlum ben, annesi hastanede Covid tüm kartları para vesaire ona verdik belki lazım olur diye neyse ufak bir parayı gönderdiler. Bu şeyden sonra ne mi oldu. Mesaj gelmedi. Üç saat oldu mesaj ge...

profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Nkolay AnkaraKart Bakiye Sorunu!

Nkolay Ankara kartımda bakiye olmasına rağmen her basışımda yetersiz bakiye diyor. Otobüsten inmek zorunda kalıyoruz. Milletin içinde rezil oluyoruz. Online yükleme yapmıştım karta. Madem kabul etmeyecek olmayacak neden online seçeneği var!

profile
 • -görüntüleme
 • 2 gün önce

Nkolay Şubesi Fazla Ücret Aldı

12.04.2021 tarihinde Nkolay İstanbul Bakırköy Kartaltepe şubesinden rahmetli babamın adına olan apartman elektriğini kendi üzerime almak istedim. Nkolay yetkilisi 201 TL ücret istedi ödedim. Verdiği tahsilat makbuzunda 190,17 TL yazıyordu. Kendisinden 11 TL fazla aldınız deyince 10 TL işlem ücreti d...

Nkolay Şubesi Fazla Ücret Aldı
profile
 • 85görüntüleme
 • 3 gün önce

Nkolay Elektrik Aboneliğinde Fazla Para Alınması

Annem elektriğe abone olmaya gittiğinde abonelik ücreti için 300 lira almışlar ve 227 liralık fiş vermişler. Normalde fiyatı max 227 lira olduğunu bildiğim için öğrenmeye gittiğimde alınan ücretin 300 lira olduğunu ve 227 liralık fiş kesilebildiğini söylediler. Başka bir abonelik bayisinden öğrenip ...

profile
 • 128görüntüleme
 • 4 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Nkolay  Ankara Kart Pişmanlık  Ve  Zaman Kaybı Yaşattı!

Nkolay AnkaraKart tam bir fiyasko. Bakiye yüklüyorum bakiye yetersiz diyor. Müşteri hizmetlerini aradım, "VakıfBank ATM'den girip hesap hareketlerine giriş yapın yüklediğiniz para hesaba öyle geçer" gibi saçma sapan bir şey söyledi.  Yahu ben ATM'ye falan gitmeden telefondan yükleme yapabilmek için...

profile
 • 236görüntüleme
 • 6 gün önce

Nkolay Şok Marketten Para Transferi

09.04.2021 tarihinde İzmir Torbalıdaki şok marketten para transferi yaptım ama para transferi için gelmesi gereken mesaj gelmedi mesaj gelmediği için de para gitmesi gereken yere ulaşmadı ne yapabiliriz lütfen yardımcı olur. musunuz. Paramızı nasıl alabiliriz

profile
 • 328görüntüleme
 • 1 hafta önce

N Kolay Kart Otobüste Yetersiz Bakiye Diyor

N kolay Ankara kartımda bakiye olmasına rağmen taşımada basınca yetersiz bakiye diyor. Otobüste insanlardan fazla basma hakları olup olmadığını sorarak rencide oluyoruz. Nasıl bir sistemdir ya sürekli numara yaptığımızı düşünen bakışlar saçma sapan oflamalar çekiyoruz. O bahsettiğiniz kartlarım da s...

profile
 • 520görüntüleme
 • 1 hafta önce

N Kolay Kart Sorunu

N kolay Ankara kart ile yolculuk yapmak çok zor kartı ilk aldığımda 20 TL yükledim ama kullanamadım bakiye 0 dedi 2. Kullanımımda ise ücreti fazla kesmesi Mesela yol ücreti 5.25 Ama kart 6TL Kesiyor her seferinde EGO ile bu hafta kart kullanamazsınız diyor böyle saçma bir kart görmedim şikayetçiyim.

profile
 • 589görüntüleme
 • 1 hafta önce

Nkolay Kart Sorunu

Ben bu kartı belediyenin bir hizmeti diye aldım ancak bir özel bankaya ait ön ödemeli kartmış. Belediyeye ait logoları kullanıp benim gibi yüz binlerce insanları yanıltarak haksız para kazanıyorlar. Ben burada en başta bu kartın çalışma biçimine izin veren belediyenin ilgili firma yetkililerini kını...

profile
Koray'ın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkür”

Koray Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 716görüntüleme
 • 2 hafta önce

Fatura Ödeme Merkezi Nkolay Şikayet!

Fatura ödeme merkezi olan Nkolay fatura merkezine faturalarımın ödedim ve ödeme sırasında çalışan fatura bilgilerini yanlış girdiği için başka bir kişiye ait faturayı ödüyor. Ben karttan ödeme yaptığım için faturayı iptal ediyorlar yeniden ödeme yapılması için ama para karta geri iade olmuyor ve fat...

profile
 • 796görüntüleme
 • 2 hafta önce

Nkolay Karta Para Olmasına Rağmen Yeteriz Bakiye Diyor!

Kartı ne aldığım halde kartın içine 20 30 TL civarı para yaptırdım yatırdığım yer ise bankamatikten otobüste kartı okutunca yetersiz bakiye diyor o kadar milletin içinde rezil oldum otobüsten geri indim. Yardım ederseniz sevinirim ya da kartı iptal edeceğim.

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Nkolay
ile
Aktif Bank
Nkolay
ile
Ankara Büyükşehir Belediyesi

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Üye Marka Nkolay,5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.  
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %89

Nkolay

N Kolay Hakkında

N Kolay nedir sorusuna Aktif Bank tarafından, müşterilerin nakit ihtiyaçlarının herhangi bir banka şubesine gitmeden karşılanabileceği interaktif bir ihtiyaç kredisi ürünü olduğu cevabını vermek mümkündür. N Kolay Kredi olarak da bilinen kurum, beraberinde pek çok avantaj sunmakta ve bireysel bankacılık müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. N Kolay sayesinde müşteriler, oturdukları yerden kredi başvurularında bulunabilir, banka şubesine gitmeden kredi işlemlerini tamamlayabilirler. Zaman ve mekan bağlamında yüksek oranda bağımsızlık sağlayan N Kolay, Türkiye'deki şubesiz bankacılık hizmetleri çerçevesinde başarılı hizmet gösteren kurumlar arasında gösterilmektedir. N Kolay üzerinden yapılan kredi başvuruları ya da diğer işlemler, herhangi bir evrak işlemi ya da imzalama süreci gerektirmeden gerçekleştirilmekte ve paranın anında kişinin hesabına geçmesini sağlamaktadır. N Kolay iletişim bilgilerine sahip olunduğu sürece N Kolay müşteri hizmetleri ile 7/24 irtibat kurmak ve merak edilen sorulara cevap bulmak mümkündür.

N Kolay'a Nasıl Başvurulur, Nasıl Para Alınır?

N Kolay'a başvurmanın iki farklı yolu vardır. Eğer kişi halihazırda bir Aktif Bank müşterisi ise www.nkolaykredi.com adresi üzerinden T.C. kimlik numarası, e-posta adresi ve bankaya kayıtlı olan cep telefonu numarası ile giriş yaparak kolaylıkla başvuru yapabilir. Temel sözleşme, bilgilendirme ve onam formlarının okunmasının ardınran kişi, site üzerinden hesap açabilir ve Passolig Banka Kartı ya da Cüzdan Kart gibi ürünler üzerinden dilediği bankacılık işlemini gerçekleştirebilir hale gelir. Henüz bir Aktif Bank müşterisi olmayan kullanıcılar ise yine T.C. kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu numaraları ile birlikte aynı adres üzerinden N Kolay başvurusu gerçekleştirebilirler. Kredi başvurusunun onaylanması durumunda güvenlik amaçlı sorulan sorulara doğru cevap verilmeli, ihtiyaç kredisine dair standart olarak düzenlenen sözleşme ve bilgilendirme formlarına onay verilmelidir. Bu onay süreçlerinin akabinde kişinin güncel ikametgah adresine bir N Kolay Banka kartı ve onunla birlikte Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi gönderilecektir. Bu sözleşme, bireysel müşteriler göz önünde bulundurularak düzenlenmektedir. Müşteriler, taksitlerini tüm Aktif Bank şubelerinden, PTTMatik'ler üzerinden, Vakıfbank ATM'lerinden ve Akbank ATM'lerinden ödeyebilir. N Kolay üzerinden temin edilebilen kredi limitlerinin ise en az 2000 TL, en fazla 30000 TL olduğunu da belirtmekte fayda vardır.

N Kolay Yorum & Şikayetleri

Eğer daha önce N Kolay kullanmadıysanız ve kurum hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Başta N Kolay Kredi yorumları ve N Kolay Bono şikayetleri olmak üzere markaya dair en güncel ve faydalı kullanıcı geri bildirimlerine buradan ulaşmanız mümkündür. Burada okuyacağınız kullanıcı yorumları kapsamında N Kolay Bono güvenilir mi sorularına cevap bulabilir, gerçek kullanıcıların N Kolay Kredi yorumlarını göz önünde bulundurarak marka hakkında daha kapsamlı bilgiler temin edebilirsiniz. Aynı şekilde daha önce N Kolay üzerinden kredi temin ettiyseniz ya da kurumun bono hizmetlerinden yararlandıysanız, siz de N Kolay şikayet ve önerilerinizi burada diğer üyelerimizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

N Lolay iletişim numarası nedir?

N Kolay’a 0 850 724 30 50 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer N Kolay iletişim kanalları ve bunlarla ilgili şikayetler için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

N kolay fatura ödeme işlemleri nasıl yapılır?

Fatura ödemelerinizi N Kolay fatura ödeme merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

N Kolay kredi başvurusu nasıl yapılır?

“Kredi” sayfasından ihtiyacınız olan tutarı girip, sözleşme sekmelerini onaylayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu işlemden çok kısa bir süre içinde talep ettiğiniz kredi miktarı hesabınıza gönderilecektir.

N Kolay bono hesaplama nasıl yapılır?

N Kolay’ın “Bono Hesaplama Aracı” ile yatırmak istediğiniz tutar ve parayı tutmak istediğiniz gün sayısını girerek bono hesaplaması yapabilirsiniz.

N Kolay ile ilgili daha farklı bir sorum var.

N Kolay hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.