04 Şubat 2014 #2274554

Volkswagen Aracımın Şanzımanı Arızalı

DSG şanzıman artık kusurludur. Benzer konu da benimde önce mekatronik değişti, 6 ay sonra benzer titreme devam etti, şimdi de kavrama değişecek denildi. İşin ilginç tarafı 500 TL işçiliğe ek olarak birde servis bakımı yaptırmam gerekiyormuş. Düşünebiliyormusunuz Doğuş Otonun kusurunu.


Ben bu konuda mahkemeye dava açacağım. Aynı zamanda Sanayi Bakanlığı Şikayet edeceğim. Bu arızanın çözümü şanzımanın komple değişimidir. Sadece mekatronik yada kavramanın değişmesi sadece süreci uzatıyor kesin çözüm değil.

Baha 1.727 Okunma

Cevaplar

  • Baha04 Şubat 2014

    DSG Şanzıman Mağdurları Pazartesi günü Ankara Tüketici Mahkemesinde dava açacağım. Dava istemim, Volkswagenin diğer ülkelerde yapmış olduğu geri çağırmanın Türkiyede de yapılmasıdır. Konuyla ilgili katkı vermek gerekirse şahitlik yapmak isteyenler olursa [email protected] adresinden bana ulaşabilirler.

  • Baha04 Şubat 2014

    İstemiş olduğum fiyat bilgisini özellikle vermemekte direniyorlar. Gizli belgemi bu? Benden bu ayıplı malın tamiri için ne istiyorsunuz kaç TL? Bu nu vermek bu kadar zormu? Vermeme nedeniniz nedir? Buraya üstü kapalı görüşülmüş bilgilendirilmiş demek sorunu çözmek değildir. Benimle ne görüştüğünüzü ne dediğiniz buraya yazmalısınız eğer şeffafsanız...

  • Volkswagen Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KURTULUŞ ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla VW DİYALOG 444 89 24

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön