Vestel Buzdolabı Arızası Sonrası Belgesiz Tahsilat Ve Yanıltıcı Bilgilendirme Nedeniyle Mağduriyet

Vestel’den 2021 yılında satın aldığım nfk 60012 eği Pro Wi-Fi model buzdolabım, normal kullanım koşullarına rağmen 4 yıl gibi kısa bir sürede arıza yaptı. Arızayı 07.12.2025 tarihinde yaşadım ve 08.12.2025 tarihinde yetkili servisi arayarak kayıt oluşturduk. Eve gelen yetkili servis ekibi, arıza te...
Kısa Sürede Arızalanan Vestel Buzdolabı Ve Yedek Parça Bekleme Mağduriyeti
Vestel marka buzdolabım arızalandığı için 22.09.2025 tarihinde Kayseri’deki yetkili servis tarafından kontrol edildi. Servis, arızanın invertör ana kart kaynaklı olduğunu ve değişmesi gerektiğini belirtti. Ancak yedek parçanın temininin en az 2 hafta süreceği söylendi. Vestel müşteri hizmetlerini ar...
Vestel Buzdolabında Garanti Süresinde Devam Eden Paslanma Ve Müşteri Hizmetleri Sorunu

Vestel ters buzluklu NFK60012 model buzdolabımda ciddi bir paslanma sorunu yaşıyorum. Ürün daha önce garanti kapsamında değiştirilmişti ve o zamandan beri arkasını hiç çekip temizlememiştim. 20 Ağustos tarihinde buzdolabının arkasını kontrol ettiğimde, motorda ve çevresinde yoğun şekilde pas akıttığ...
Vestel Kategorileri
- Akıllı Priz 10
- Akıllı Saat 73
- Akıllı Tahta 7
- Akıllı Tartı 9
- Ankastre Fırın 336
- Ankastre Ocak 119
- Ankastre Set 161
- Aspiratör 57
- Bilgisayar 5
- Blender 226
- Blender Seti 70
- Buhar Kazanlı Ütü 133
- Buharlı Ütü 27
- Bulaşık Makinesi 2.378
- Buzdolabı 6.766
- Çamaşır Makinesi 3.910
- Çay Makinesi 181
- Çeyiz Paketi 55
- Davlumbaz 150
- Derin Dondurucu 587
- Dikey Süpürge 555
- Doğrayıcı 12
- Elektrikli Süpürge 200
- Espresso Makinesi 42
- Fırın 275
- Filtre Kahve Makinesi 210
- Hamur Yoğurma Makinesi 134
- Hoparlör 8
- Kahve Makinesi 65
- Kettle 62
- Kıyma Makinesi 22
- Klima 4.965
- Kombi 3
- Kulaklık 55
- Kumanda 122
- Kurutma Makinesi 1.348
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 260
- Mikrodalga 68
- Mikser 41
- Narenciye Sıkacağı 6
- Ocak 239
- Robot Süpürge 122
- Saç Kurutma Makinesi 15
- Semaver 25
- Ses Sistemi 2
- Set Üstü Ocak 101
- Su Arıtma Cihazı 13
- Su Sebili 149
- Süpürge 25
- Şarj İstasyonu 81
- Tablet 52
- Televizyon 6.891
- Termosifon 180
- Tost Makinesi 78
- Türk Kahve Makinesi 51
- Uydu Alıcısı 2
- Ütü 60
- Vakum Makinesi 29
- Vantilatör 10
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 737 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 760 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 534 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 131 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |


