Samsung Çamaşır Makinesindeki Kapak Lastiği Garanti Dışı Değişim Talebi




Samsung WW11DB8B95GBAH model çamaşır makinesini yaklaşık 7 ay önce aldım ve bugüne kadar sorunsuz kullanıyordum. 24 Mart 2026 tarihinde makine programı başlatmama rağmen tambur dönmemeye başladı, yani makine çalışıyor gibi görünüyor fakat çamaşırları çevirmiyor. Aynı gün içinde Samsung müşteri hizm...

Samsung marka WW11DB8B95GBAH model çamaşır makinesini 28.11.2025 tarihinde satın aldım ve aldığım günden beri makinede ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Makine çalışırken, özellikle sıkma esnasında şiddetli şekilde ses çıkarıyor ve kapağa vuruyor. Bu durumun açıkça görüldüğü videoları kendim defalarca çek...

Samsung’un resmi internet sitesinde yer alan iş ortakları ekranı üzerinden 22.05.2025 tarihinde bir çamaşır makinesi satın aldım. Cihazı kullandığım süre boyunca yıkama sonrasında kıyafetlerimde yağ lekesine benzer, çıkmayan kalıcı lekeler oluşmaya başladı ve yaklaşık 4 aydır bu sorun devam ediyor. ...
Samsung marka WW11 DG6B256EAH01 model çamaşır makinesini yaklaşık 2–2,5 ay önce İzmir İstinyePark MediaMarkt şubesinden ek garanti ile birlikte yaklaşık 30.000 TL ödeyerek satın aldım. Makineyi aldığımız günden beri çamaşırlar yıkanmamış gibi çıkıyor, özellikle beyaz çamaşırlarda belirgin renk değiş...

16.12.2025 tarihinde Marmara Forum AVM Samsung mağazasına giderek yaklaşık 1 saat boyunca kurutma makineleri hakkında detaylı bilgi aldık. Görüşme sonunda kurutma makinesi olarak belirlediğimiz modeli mağaza yetkilisine ilettik ve ödemesini kredi kartı ile gerçekleştirdik. İşleme ait faturada dl1202...

03.11.2025 tarihinde Hepsiburada üzerinden Seval Güneş Ereğli/Konya mağazası aracılığıyla 28.800 TL ödeyerek Samsung WW11B8534DABAF 11 kg 1400 devir Bespoke space max çamaşır makinesi satın aldım. Ürün daha başından itibaren arızalı çıktı, makinenin iç kazanı ve amortisörleri dahil sökülmedik yeri k...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | DIT |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 21 Program |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |