
Yanıltıcı Kapasite Bilgisi İçin Ücret İadesi Talebi

Arçelik marka 9120 tmx model çamaşır makinesini 9 kg kapasiteli olduğu için hediye olarak aldım. 01.04.2026 tarihinde kurulum yapıldı ancak kurulumu takiben fark ettik ki ürünün iç hacmi 7 kg’lik makinelerden bile küçük. Ürün, ilan edildiği ve beklenti oluşturduğu şekilde bir iç hacme sahip değil, b...
Arçelik Çamaşır Makinesinin Şiddetli Sallanması Ve Ücret İadesi Talebi

Arçelik’ten Düzce Merkez’deki Çakmanlar Arçelik mağazasından 2026 Ocak ayında 9 kg 9120 tmx model çamaşır makinesi satın aldım. Yaklaşık 25.000 TL ödediğim bu makine daha ilk günden beri sıkmaya geçtiğinde aşırı derecede ses yapıyor, adeta duvarı delecek gibi sallanıyor. Her yıkamada, sıkma aşamasın...
Arçelik Arızalı Çamaşır Makinesi İçin Çözüm Bulunamaması Ve Süreçte Yaşanan Mağduriyet!

22.09.2025 tarihinde Arçelik mağazasından almış olduğumuz 9120 tmx model çamaşır makinesi, aldığımız günden beri aşırı sesli çalışıyor, titreme yapıyo...
Arçelik Kategorileri
- 3D Yazıcı 31
- Airfryer 87
- Akıllı Ev Sistemleri 40
- Akım Korumalı Priz 53
- Ankastre Set 577
- Aspiratör 135
- Bilgisayar 22
- Blender 342
- Buharlı Kırışık Giderici 13
- Buharlı Temizleyici 66
- Bulaşık Makinesi 5.819
- Buzdolabı 10.323
- Cep Telefonu 99
- Çamaşır Makinesi 9.513
- Çay Makinesi 1.596
- Çeyiz Seti 177
- Çok Amaçlı Pişirici 84
- Davlumbaz 672
- Derin Dondurucu 1.199
- Dikey Süpürge 1.160
- Ekmek Kızartma Makinesi 9
- Ekmek Yapma Makinesi 40
- Elektrikli Isıtıcı 15
- Elektrikli Izgara 10
- Elektrikli Süpürge 471
- Epilasyon Aleti 2
- Fırın 1.756
- Güneş Paneli 12
- Halı Yıkama Makinesi 4
- Hamur Yoğurma Makinesi 76
- Hava Soğutucu 330
- Hava Temizleyici 15
- Isı Pompası 57
- Kahve Makinesi 2.524
- Kahve Öğütücü 9
- Katı Meyve Sıkacağı 30
- Kettle 111
- Kıyma Makinesi 26
- Klima 7.946
- Kombi 448
- Kulaklık 23
- Kumanda 130
- Kurutma Makinesi 3.445
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 395
- Mikrodalga 257
- Mikser 13
- Mutfak Robotu 35
- Narenciye Sıkacağı 26
- Ocak 1.569
- Robot Süpürge 714
- Rondo 50
- Saç Düzleştirici 6
- Saç Kurutma Makinesi 9
- Semaver 92
- Ses Sistemi 2
- Su Arıtma Cihazı 340
- Su Sebili 432
- Şofben 48
- Tablet 13
- Televizyon 2.784
- Termosifon 227
- Tıraş Makinesi 3
- Tost Makinesi 499
- Ütü 331
- Vantilatör 107
- Waffle Makinesi 9
- Yazar Kasa 16
- Yoğurt Makinesi 55
- Yumurta Pişirme Makinesi 3
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 546 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 49 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |