Arçelik Gardırop Tipi Buzdolabında Sürekli Küflenme Ve Değişim Talebi


Ocak 2026’da aldığım gardırop tipi Arçelik buzdolabının buz yapma özelliği arızalandı. Ürün henüz 10 aylık ve 3 yıl garantili olmasına rağmen yaşadığım süreç tam bir servis ve garanti karmaşasına dönüştü. Yetkili servisi arayarak kayıt oluşturdum, ancak randevu verilen gün ve saatte onarım ekibi yer...

Beyaz eşyalarımı zamanla yenilerken Arçelik’in beyaz cam serisini tercih ettim. Bulaşık makinesi ve diğer ürünlerimi beyaz cam olarak aldım, ancak gardırop tipi buzdolabında beyaz cam seçeneği olmadığını sonradan fark ettim. Bu konuda yaklaşık 1 yıldır çözüm arayışındayım ve Arçelik müşteri hizmetle...
Ocak ayında gardırop tipi buzdolabını biz de aldık. Fabrikadan çıkarken sebzelik raylarını takmayı unutmuşlardı. Arçelik Genel Merkezi bunu gayet normal karşıladı. Bence büyük bir problemdi ama neyse dedik, 3 ay kullandık ve son 3 haftadır inanılmaz bir zzzzz sesi var. Diğer tüketiciler gibi biz de ...
| Boy | 1820 mm |
| Renk | Siyah |
| Derinlik | 908 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 705 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 572 lt |
| Gürültü Düzeyi | 37 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 196 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |