Altus Bulaşık Makinesi Çalışmıyor
Abdullah
23 Şubat 11:48
1.704

| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Mekanik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.93 kWh |
| Program Sayısı | 3 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Parlatıcı Göstergesi | |