Buzdolabım Tekrar Arızalandı, Mağduriyetim Giderilmiyor!
Samsung RT62K7060SL model buzdolabımı yaklaşık 7 ay önce soğutma problemi nedeniyle Muğla/Fethiye yetkili servisine tamir ettirdim ve orijinal parçalar kullanılarak kompresör değişimi yapıldı. Bu işlem için KDV dahil 10.000 TL ödeme yaptım ve faturamı aldım (Fatura No: MYA2024000000030). Ancak 1 Ağu...
Buzdolabımın Alt Kısmı Hala Soğutmuyor, Mağduriyetim Giderilmiyor!

Samsung RT62K7060SL model buzdolabımın alt kısmı yaklaşık 1 haftadır hiç soğutmuyor. Sorun başladıktan sonra Samsung yetkili servisiyle iletişime geçtim. Servis geldiğinde gaz kaçağı olduğunu belirtti ve buzdolabını pazartesi günü alıp çarşamba günü geri getirdiler. Ancak üst kısmı düzgün çalışırken...
Samsung Buzdolabında Soğutma Sorunu Ve Yetersiz Müşteri Hizmeti
6-7 Yıl önce aldığım Samsung Rt62k7060sl model buzdolabım bir anda soğutmayı kesti. Bütün yiyecekler bozuldu çöpe atıldı. Yetkili servis geldi. İnceledi üründe gövde içinde çatlama olup gaz kaçırdığı söylendi ve tamirinin mümkün olmadığı belirtildi. Durumla ilgili Samsung merkeze 1198716738 numaralı...
Samsung Kategorileri
- Adaptör 112
- Akıllı Kumanda 448
- Ankastre Fırın 72
- Ankastre Ocak 37
- Ankastre Set 20
- Bilgisayar 207
- Bluetooth Kulaklık 211
- Bulaşık Makinesi 1.400
- Buzdolabı 3.738
- Çamaşır Makinesi 3.884
- Davlumbaz 27
- Derin Dondurucu 74
- Dikey Süpürge 379
- Elektrikli Süpürge 318
- Fotoğraf Makinesi 10
- Frın 1
- Hafıza Kartı 61
- Hoparlör 113
- Kamera 353
- Klavye 54
- Klima 4.669
- Kulaklık 767
- Kurutma Makinesi 512
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 298
- Laptop 36
- Mikrodalga Fırın 139
- Monitör 532
- Mouse 4
- Ocak 105
- Projeksiyon Cihazı 57
- Robot Süpürge 175
- Ses Sistemi 148
- Set Üstü Ocak 11
- Soundbar 105
- SSD 60
- Şarj Aleti 352
- Televizyon 13.665
- Uydu Alıcısı 43
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1862 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 788 mm |
| Genişlik | 836 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 620 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 161 lt |