Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

fizyŞikayetvar üye markasıdır

195Şikayet
2,5
Şikayet Yaz
Şikayetler
488 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
fizyŞikayetvar üye markasıdır
2,5
  • Çözülen
  • Videolu

fizy Bizi Bir Rahat Bırakın

profile
Levent
1 gün önce
15

Şimdi anlamadığım, bu kadar mı düşük seviyeye indiniz? Fizy olarak bilinen bir marka ne demek istiyorsanız... İşte bir müzik dinleyeceğiz, belki içiyoruz, belki aşk yaşıyoruz. 50 kere 'şu fiyat, bu kampanya' çıkıyor karşımıza. Yapmayın, arkadaşlar yapmayın. Bırakın da yaşayalım müzik anımızı; zaten ...

Fizy Üyeliğimi İptal Edemiyorum!

profile
İbrahim
1 gün önce
31

Fizy üyeliğimi iptal edemiyorum. https://fizy.com/yardim/tr/hesap-ve-odeme/uyelik-bilgileri/iptal-premium/ adresinde yer alan açıklamaları asla ve asla uygulamıyorum. Çünkü yönlendirdiği yerde iptal seçeneği yok. Asla kullanmadığım bir uygulama için boşuna para ediyorum. Derhal yardımcı olunmasın...

Fizy Üyeliğimi İptal Edemiyorum!

Yıllık Fizy Star Üyelik İptali

profile
Gökcan
2 gün önce
62

Bir kere bile kullanmamış olduğum ve bana sorulmadan otomatik tanımlanmış Yıllık fizy Star üyeliğimin iptalini istiyorum fakat sistem iptalini kabul etmiyor. Hiçbir şekilde iptalini gerçekleştiremedim. Her ay Turkcell faturama ürün bedelini yansıtıyorlar. Kullanmadığım ürünün ücretini ödemek istemiy...

Fizy Habersiz Üyelik Yapılması

profile
Furkan
4 gün önce
44

Herhangi bir ek uygulama talep etmediğim halde faturamı inceleyince üyelik yapıldığını gördüm. Hiçbir zaman kullanmadığım ve kullanmayıda düşünmediğim bir uygulamaya boşuna para vermek istemiyorum. Üyeliğimin sonlandırılmasını ve para iadesi talep ediyorum.

fizy Bilgi Dışı Üyelik

profile
Ayşe
6 gün önce
57

Yaklaşık bir ay önce paketimi değiştirdim. Herhangi bir ek uygulama talep etmediğim halde faturamı inceleyince üyelik yapıldığını gördüm. Hiçbir zaman kullanmadığım ve kullanmayıda düşünmediğim bir uygulamaya boşuna para vermek istemiyorum. Üyeliğimin sonlandırılmasını talep ediyorum

Fizy Star İptali Yapılamıyor

profile
Ramazan
1 hafta önce
55

Fizy Star üyelik iptali bir türlü yapılamıyor. Kısa mesaj olarak iptal seçeneklerini denedik olmadı. Uygulamadan denedik yine sonuç alamadık. Fizy kullanmak istemiyoruz. Kısa sürede iptalin gerçekleşmesini talep ediyoruz. Bir yıl boyunca kullanmadığımız bir uygulamanın ücretini ödemek istemiyorum

1
profile
Mete
1 hafta önce
2
Mete Şikayetini Yayından Kaldırdı

Turkcell Fizy Star Aboneliği İptali

profile
Ekin
1 hafta önce
111

Turkcell müşteri hizmetleriyle akıllı fatura aboneliği için görüştüm. Talebim olmadan ayda 49,99 TL'ye yıllık Fizy Star aboneliğide başlatmışlar. Aynı dakika müşteri hizmetlerini geri aradım ve görüştüğümde yıllık abonelik olduğu için ilk ay 49,99 TL lik faturayı ödeyeceksin diyorlar. Hem talebim dı...

Turkcell Fizy Star Aboneliği İptali

Fizy Üyelik İptali Yapmama Rağmen Her Ay Ödeme İsteniyor

profile
Fatma
2 hafta önce
267

Fizy üyeliğimi iptal ettirmeme rağmen her ay bana fatura kesilip ödeme yapmam isteniyor. Acil olarak konunun ele alınmasını talep ediyorum. İznim olmadan nasıl böyle bir üyelik sürdürülüyor? Gizlilik ve güvenlik konusunda endişelerim var, acilen yaptırım uygulanmasını istiyorum.

Fizy Üyelik İptali Yapamıyorum

profile
Okan
2 hafta önce
156

Fizy Premium üyeliğimi iptal edemiyorum. Defalarca denememe rağmen kart bilgilerinin yanlış olduğunu söylüyor ancak kart bilgilerim doğru. Resmen yaptığınız isi yokuşa sürmek. Düzgün bir müşteri hizmetleriniz bile yok. Üyelik alırken çok kolay iptal ederken kötü.

Fizy Premium Üyeliği İptali

profile
Ercan
2 hafta önce
39

Fizy Premium üyeliği iptal etmek istiyorum herhangi bir yönlendirme yok, SMS atıyorum cevap yok sürekli iptal etmeye çalışıyorum yönlendirdiği siteye giriyorum orada da bir şey yok bir çözüm bulunsun. (kartımı kullanıma kapattım herhangi bir para alamayacaklar).

Turkcell Uygulamanın Tuşları Çalışmıyor.

profile
Tahsin
3 hafta önce
51

Fizy kullanımında ; Müzik dinlemek için alttaki tuşların hiç birini kullanmıyorum. Play - ileri geri alma tuşu - Mix tuşu çalışmıyor... Yazılımsal bir hata var sanki. Bu sorun bir ay önce yoktu Fizy yetkilileri bu duruma bir çözüm bulmaları gerekiyor.

Fizy Premium İptali, 8 Aydır İptal Olmuyor

profile
Yigit
3 hafta önce
129

Fizy Premium iptali istiyorum, asla iptal yapılmıyor, bahsi geçen yönergeler alakasız, resmen kimse iptal edemesin diye her şey yapılmış ve uygulamayı sileli, iptal için bakalı neredeyse 8 ay oldu. Bir sonuç yok, SMS atıyorsun bambaşka bir konuyla alakalı gerek SMS geliyor.

Fizy Premium İptali, 8 Aydır İptal Olmuyor
Fizy Premium İptali, 8 Aydır İptal Olmuyor

Fizy Üyeliği İptal Edilmiyor

profile
Orhan
3 hafta önce
20

Fizy Premium Üyeliğimin iptali için mesaj gönderdiğimde iptal olmuyor. Müşteri hizmetleri iptal etmiyor. Web sitesinde fizy uygulamasından iptal edin diyor. Uygulamada subscribe fizy adresine yönlendiriyor. Orada da iptal seçeneği yok. Bir yılı aşkın süredir iptal edilmeyen ve kullanmadığım hizmet i...

1

Fizy Çekiliş Kampanya Koşullarındaki Tutarsızlık

profile
İlker
31 Ekim
247

Fizy'nin düzenlediği çekilişin duyurusunu gördüm. Çekiliş başlığı altında düzenlenen bu kampanyanın koşulları arasında şöyle bir ibare var "Kampanya kapsamında 01.10.2023 - 31.12.2023 tarihleri arasında fizy kullanıcıları arasında en çok şarkı dinlemesi yapan 10 kullanıcı Airpods 2. Nesil, 5 kullanı...

Fizy Çekiliş Kampanya Koşullarındaki Tutarsızlık

Fizy Abonelik İptali Yapmıyor

profile
Doğukan
30 Ekim
40

Kullandığım diğer hattımda fizy Star üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum ama hiçbir şekilde mesajla iptal edemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda uzun sürede bağlanılmıyor bağlanılsa da tekrardan mesaja yönlendiriyor fakat mesajla da iptal gerçekleştirilmiyor. Konuyla ilgili kısa sürede destek ta...

5
Çözüldü
profile
Ezgi
30 Ekim
11

"Teşekkürler"

Ezgi Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Fizy Üyelik İptali

profile
Tc Berrin
30 Ekim
24

Fizy Premium üyelik iptal istiyorum. Baktığım sayfalardan ve uygulamadan uğraşıyorum asla iptal olmuyor. Uygulamadan yönlendirdiğiniz destek yerinde böyle bir yer yok iptali için yardımcı olur. Musunuz. Sürekli uğraştım hatta buradaki şikayet sonuçlarına baktım yine de yapamadım.

Fizy Aktif Olmuyor Nasıl Aktif Olur

profile
Tuğba
28 Ekim
39

Turkcell liyim fizy 5 GB internet paketim var Ama kullanamıyorum nasıl aktif ederim yardımcı olur mu sunuz lütfen Senelerdir böyle boş vos duruyor kullanabilir duruma gelmesini istiyorum. Bana etkinleştirmek için yardımcı olun. Fyz kullanıyorum. Aslında kullanamıyorum.

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır fizy 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Fizy nasıl kullanılır?
Fizy üyeliği başlatarak en sevdiğiniz şarkıları reklamsız ve kesintisiz dinleme olanağı elde edebilirsiniz. İster sevdiğiniz şarkıları ve sanatçıları aratıp kayıtlara ulaşabilir isterseniz de size özel hazırlanan “Haftalık Keşif Listesi”ndeki şarkıları keşfedebilirsiniz.
Fizy üyeliği nasıl iptal edilir?
Üyelik türünüze göre uygun olanı yazıp, 2200’a SMS olarak göndererek iptal işleminizi yapabilirsiniz. Örneğin; Yıllık Fizy Premium üyeliği aldıysanız mesaja IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM veya IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK yazmanız gerekir.
Fizy sadece telefondan mı kullanılıyor?
Hayır. Fizy uygulamasını web üzerinden de kullanabilirsiniz. İster bilgisayarınız isterseniz de tabletinizle Fizy’e ulaşabilirsiniz.
Fizy ücretsiz üyelik nedir?
Fizy uygulamasına ilk kez girdiğinizde 1 aylık fizy Premium üyeliği hediye edilir. 1 ayın sonunda üyelik satın almazsanız, Fizy radyolarını ve şarkıların tamamının 30 saniyelik demo versiyonlarını dinleyebilirsiniz. Ücretsiz üyelik seçeneği tüm operatörlere açıktır.
Fizy ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Fizy hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Fizy Hakkında

Fizy, Türkiye merkezli bir müzik veri akışı ve dijital müzik platformudur. Fizy üyeliği sayesinde Sony Music, Warner Müzik Grubu, The Orchard, Universal, Believe Digital, DMC, Avrupa Müzik, Beggars Group, Eğlence Fabrikası, Fuga, Eveara ve Ingrooves gibi bağımsız plak şirketleri ve dağıtıcıların içerik kataloglarını; sınırsızca dinleyebilir ve izleyebilirsiniz. İlk olarak 2008 yılında kurulan Fizy, kuruluşunun hemen ardından milyonlarca dinleyiciye ulaşmayı başarmıştır. İnternetten müzik dinlemenin iyice yaygınlaşmaya başladığı yıllarda kurulan Fizy, basit ve kolay kullanımı ile kısa zamanda büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Fizy hisselerinin %40’ı 2011 yılında Turkcell’e satılmıştır. Turkcell satışının ardından büyük bir gelişmeye uğrayan Fizy uygulaması günümüzde milyonlarca şarkının kolayca bulunup, dinlenebileceği bir uygulama halini almıştır. Fizy uygulaması ile 35 milyondan fazla şarkıya ulaşabilirsiniz. Günümüzde Türkiye’nin önde gelen müzik dinleme platformlarından biri olan Fizy ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz sayfamızda yer alan Fizy yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Müzik Dinlemeyi Kolaylaştıran Uygulama: Fizy

Fizy uygulaması ile internetten müzik dinlemek çok daha kolay ve pratik bir hal alır. Fizy uygulamasını ister üyelik başlatarak isterseniz de üye olmadan kullanabilirsiniz. Ancak Fizy Premium üyelerine pek çok avantaj sunar. Örneğin; Fizy Premium ile 35 milyondan fazla şarkıya reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle her an her yerde erişebilirsiniz. Herkes için ulaşılabilir müzik sunan Fizy uygulaması ile seyahat ederken, spor yaparken, yürürken, yemek yaparken ya da ufak bir mola sırasında en sevdiğiniz şarkıyı açıp rahatlayabilirsiniz. Üstelik Fizy kullanmanız için operatörünüzün Turkcell olmasına da gerek yok. Hangi operatörden olursanız olun Fizy üyeliği başlatabilirsiniz. Fizy, yalnızca aratıp bulduğunuz şarkıları dinlemenize olanak sağlamaz aynı zamanda sizler için yeni şarkı önerisinde ve keşfinde de bulunur. Size özel oluşturulan “Haftalık Keşif Listesi” ve “Ruh Haline Göre Dinle” seçenekleri ile tam da o an dinlemek istediğiniz şarkıyı bulabilirsiniz. Fizy uygulamasında şarkıları internetin açıkken dinleyebilirsiniz ancak arzu ederseniz şarkıları ya da çalma listelerini indirerek internetin olmadığı durumlarda da indirdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

Fizy İletişim Kanalları Nelerdir?

Her an her yerde müziğe kolayca erişebilmenizi sağlayan Fizy uygulamasına üye olarak reklamsız ve kesintisiz müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Fizy üyelik işlemleri, Fizy üyelik iptali ve aylık fiyatlar gibi konularda detaylı bilgi almak isterseniz Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Fizy iletişim kanalları arasında ayrıca Turkcell web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurma seçeneği de yer almaktadır. Bunların yanı sıra Fizy ile ilgili her türlü konudaki Fizy şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.