Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bimcell Hat

715 şikayet

Sonuçlarda ara...

Bimcell Online İşlemler Giriş Şifresi SMS'i Gelmiyor

1.132

Bimcell hattım üzerinden yaklaşık 10 gündür online işlemlere giriş yapamıyorum. 20.05.2026 ile 28.05.2026 tarihleri aras...

Bimcell Online İşlemler Giriş Şifresi SMS'i Gelmiyor

Bimcell Hattımda Tekrarlayan Anonim Aramalar Ve Güvenlik Endişesi

292

Bimcell hattımı bugün içerisinde yaklaşık 20 kez farklı farklı numaralardan aynı kişi aradı. Hat açtığımdan beri aynı ki...

Yurt Dışına Açma Ve Navigasyon Bilgisi İçin Müşteri Hizmetine Ulaşamama

752

Bimcell faturasız hattımı oğlumun akıllı saatinde navigasyonla takip ve zaman zaman da konuşma amacıyla kullanıyorum. 19...

Yurt Dışına Açma Ve Navigasyon Bilgisi İçin Müşteri Hizmetine Ulaşamama

Bimcell Üzerinden İzinsiz 500 TL Çekim Ve Abonelik İptali Talebi

364

Bimcell kontörlü hattım olan 0551*****50 numaralı hattımdan 10–12 Mayıs tarihleri arasında Playweeds isimli bir abonelik...

Bimcell Yanlış Arama Kayıtları Nedeniyle Haksız Ücretlendirme İtirazı

450

Bimcell faturasız tl yüklemeli 250 dakika paketini kullanıyorum. Bugün yaptığım iki arama karşı taraftan hiç açılmamasın...

Bimcell Yanlış Arama Kayıtları Nedeniyle Haksız Ücretlendirme İtirazı
Bimcell Yanlış Arama Kayıtları Nedeniyle Haksız Ücretlendirme İtirazı

Yeni Hat Açılmadı Ve Numara Verilmedi, Ücretin İadesi Talebi

460

07.04.2026 tarihinde Bağcılar Bağlar Şerefbey şubesinden Bimcell üzerinden yeni hat başvurusu yaptım. Ancak aradan zaman...

Sistem Yok Bahaneleriyle Hat Taşıma İşlemi Gerçekleşmedi

380

Turkcell’de kayıtlı üç hattımı Bimcell’e taşımak için son iki hafta içinde üç farklı sefer bayilerinize başvurdum. Ancak...

BİM Mağazalarında Hattımın Transferi Sürekli Bahanelerle Reddedildi

348

Türk Telekom Bimcell hattımız annemin üzerine kayıtlıydı, bu hattı kendi üzerime almak için 6 Mayıs sabahı saat 10.00 ci...

Öne ÇıkanKonular

İşCep'ten Bimcell'e Yansımayan 600 TL Ödeme Ve Borç Düzeltme Talebi

478

Bimcell hattıma paket yüklemek isterken, 7 aylık telsiz borcu göründü ve yaklaşık 177 TL borcum olduğu bilgisi çıktı. Bu...

Hac Paketi Alınamıyor: Hatalı Kod Ve Müşteri Temsilcisine Ulaşamama

511

Bimcell hattımız annemin üzerine kayıtlı ve 25 Nisan 2026 tarihinden bu yana hattımız için hac paketi almaya çalışıyorum...

Bimcell Yetkilisi Ulaşılamıyor Ve Hat Geçişi Aylardır Duruyor

720

Uzun süredir Türk Telekom faturalı hattımı Bimcell’e geçirmek istiyorum ancak yaklaşık 1 aydır hiçbir şekilde sonuç alam...

Manisa BİM Mağazalarında Bimcell Hattı Taşıma İşlemi Yapılamıyor

631

Manisa genelindeki BİM mağazalarından hattımı Bimcell’e taşımak için işlem yapmak istiyorum ancak hiçbir şekilde işlem y...

Kurtköy BİM Şubesinde Bimcell Hattı Çıkarma İhmali Ve Mağduriyet

512

Bimcell hattım kırıldığı için Kurtköy’deki BİM şubesine hattımı yeniden çıkartmak amacıyla iki kez gittim. İlk olarak 9–...

Kurtköy BİM Şubesinde Bimcell Hattı Çıkarma İhmali Ve Mağduriyet
Kurtköy BİM Şubesinde Bimcell Hattı Çıkarma İhmali Ve Mağduriyet
Kurtköy BİM Şubesinde Bimcell Hattı Çıkarma İhmali Ve Mağduriyet

Adana Seyhan’da Bimcell Sinyali Çekmediği İçin Arama Sorunu Ve İade Talebi

946

Yaklaşık bir aydır Bimcell hattım Adana Seyhan bölgesinde neredeyse gün boyu çekmiyor, doğru düzgün kimseyi arayamaz hal...

Bimcell Hattında Sürekli Kesinti Ve Zayıf Çekim Tüm Aileyi Mağdur Ediyor

554

Yıllardır Bimcell hattı kullanıyorum ancak son bir aydır hattım neredeyse tamamen kullanılamaz hale geldi çoğu zaman ara...

Bimcell Hattımdan İzinsiz 2 TL Kesintisi

494

Türk Telekom Bimcell hattımdan uzun süredir, herhangi bir internet kullanımı veya arama yapmamama rağmen hattımdan düzen...

Bimcell Hattına Gelen Sahte Arama Ve Kişisel Veri Tehdidi

736

Bimcell hattıma 23.49 civarında WhatsApp üzerinden +90 *****45 ** ** ** numaralı hattan arama geldi. Arayan kişi kendini...

BİM Şubelerinde Bimcell Hat Satışı İmkânsız Zaman Kaybı Yaşadım

1.167

7 ve 8 Nisan 2026 tarihlerinde yeni bir mobil hat almak için Bimcell hattı tercih ettim. Bimcell’i seçmemin ilk ve en ön...

Bimcell 5G Hattı 5G Bağlantısı Sağlamıyor

1.334

Bimcell’den 6 Nisan Pazartesi günü mevcut numaramı kopyalatıp geçirmek şeklinde faturasız 5g hat aldım. Telefonum Poco X...

Bimcell 5G Hattı 5G Bağlantısı Sağlamıyor

Bimcell Kategorileri