Arçelik Inox Bulaşık Makinesi Kapağındaki Renk Değişimi İçin Garanti Talebi
Yaklaşık 1 yıl önce Denizli Merkezefendi’de satın aldığım Arçelik 61551 inox bulaşık makinesinin kapağında 4–5 aydır renk değişimi sorunu yaşıyorum. R...
Yaklaşık 1 yıl önce Denizli Merkezefendi’de satın aldığım Arçelik 61551 inox bulaşık makinesinin kapağında 4–5 aydır renk değişimi sorunu yaşıyorum. R...

Arçelik 61 55 model bulaşık makinem yaklaşık iki aydır bulaşıkları yıkadıktan sonra yağlı ve kirli bırakmaya başladı ve bu sorun her gün düzenli olarak devam ediyor. Makineyi Kırklareli Merkez’de bulunan Arçelik bayisinden aldım ve cihazımın garantisi Mayıs 2026’ya kadar devam ediyor, fatura ve gara...

Arçelik 6655ı model bulaşık makinemiz, bardak, tabak ve çatal gibi ürünleri sürekli olarak çizerek çıkartıyor. Bu sorun nedeniyle birkaç defa servis hizmeti aldık ancak hiçbir çözüm sağlanmadı. Servis çalışanları yeterli bilgiye sahip değildi; geldiklerinde telefonla başka kişileri arayarak bilgi al...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 47 dB |
| Su Tüketimi | 11.5 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.84 kWh |
| Program Sayısı | 5 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |