Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Anadolu Hayat Emeklilik

17100
(1.126 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
2.762 Şikayet (Son 1 yıl)
Anadolu Hayat Emeklilik
17100
(1.126 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mağduriyeti

Damla
24 Haziran 17:06
65
Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Mağduriyeti

Anadolu Hayat Emeklilik BES'ten Çıkınca Paramın Yarısına El Koydu

Tufan
24 Haziran 16:09
17

Anadolu Hayat Emeklilik İzinsiz İşlem Ve Para İadesi Sorunu!

Hüseyin
24 Haziran 13:29
29

Anadolu Hayat Emeklilik Otomatik Katılım Cayma Ücreti Ödenmedi

Kemal
24 Haziran 12:21
138

Anadolu Hayat Emeklilik Otomatik Katılım İptali

Serkan
24 Haziran 12:21
142

Anadolu Hayat Emeklilik İş Bankası Maxi Milleri Yatırmıyor!

Murat
24 Haziran 12:19
112
1
Barış
24 Haziran 12:08
-
Barış Şikayetini Yayından Kaldırdı

İnsanlarla Oynayan Ahe

Sila
24 Haziran 11:40
113

Ahe BES Den Paramı Alamıyorum

Ahmet
24 Haziran 11:24
174

Anadolu Hayat Emeklilik BES İptalinde Yaşanan Sorun Ve Kimlik Güvenliği Endişesi

Turgut
24 Haziran 08:32
126

Anadolu Hayat BES Çıkış Talebimdeki Gecikme

Can
23 Haziran 11:47
82

Anadolu Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik İptal

Nurullah
22 Haziran 20:39
177
1

Anadolu Hayat Emeklilik BES Üyelik Süreci Hakkında Bilgilendirme Eksikliği

Yunus
22 Haziran 18:12
182

Anadolu Hayat Emeklilik Tazminat Hakkında Mağduriyet

Hüseyin
22 Haziran 17:50
127

Anadolu Hayat Emeklilik İş Bankası Güvenlik Açığı Ve Yaşattığı Mağduriyet

Abdullah
22 Haziran 13:30
284

Ahe, Kredi Kartımdaki Limite Çöktü

Ergin
22 Haziran 01:02
216
Ahe, Kredi Kartımdaki Limite Çöktü

Anadolu Hayat Emeklilik BES Kesintisi Yatmadı

Naim
21 Haziran 18:47
197

Anadolu Hayat Emeklilik İş Bankası İlk İmza Hesap

Ata
21 Haziran 14:58
288
Hasan
24 Haziran 11:49
-
Hasan Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 6.968 Şikayet

Marka Profili

Anadolu Hayat Emeklilik bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Anadolu Hayat Emeklilik henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
0850 724 55 00 numaralı çağrı merkezinden Anadolu Hayat Emeklilik müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Tüm soru ve şikayetleriniz için bu sayfaya tıklayabilirsiniz.
BES hizmetini nasıl iptal edebilirim?
Anadolu Hayat Emeklilik'ten satın aldığınız Bireysel Emeklilik Sistemi hizmetini iptal etmek istiyorsanız, müşteri hizmetlerini merkezini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal işlemleri sırasında yaşadığınız tecrübelerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
Anadolu Hayat Emeklilik paketleri hakkında nereden bilgi alabilirim?
Anadolu Hayat Emeklilik resmi internet sitesini ziyaret ederek ya da size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine uğrayarak emeklilik paketleri ve diğer hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ne zaman emekli olabilirim?
Anadolu Hayat Emeklilik resmi websitesi ziyaret ederek emeklilik hesaplama ekranından emeklilik tarihinizi öğrenebilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Anadolu Hayat Emeklilik ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan diğer tüketiciler ve marka temsilcileri ile paylaşabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik Hakkında

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında yılların verdiği tecrübeyle hizmet sunmaya devam etmektedir. Anadolu Hayat Sigorta, 1990 yılında Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi tarafından yürütülmekte olan hayat sigortacılığı faaliyetlerini devralarak ülkemizin ilk hayat sigorta şirketi olarak kurulmuştur. Bir yıl içinde farklı illerde şube müdürlüklerini açan Anadolu Hayat Emeklilik, ilerleyen yıllarda ise geniş kapsamlı sağlık sigortası poliçeleri düzenlemeye başlamıştır. 2000 senesinde halka açılarak, halka açılan ilk hayat sigortası olmayı başaran marka, ayrıca 2001 yılında yine bir ilke imza atmıştır. “Herkese Birikim Sigortası” ile ülkemizde ilk kez yaş sınırı ve sağlıklı olma koşulları aranmaksızın sigorta yapılanması olanak sağlamıştır. İlerleyen yıllarda başarısını giderek arttıran Anadolu Hayat Emeklilik, 2009 senesinde 400 bin katılımcı sayısına ulaşan ilk emeklilik şirketi olmuştur. Yine aynı yılda “BES+Destek” paketinin satışına başlayan firma sadece üç sene sonra bireysel emeklilik sisteminde 4 milyar TL fon büyüklüğüne ve 600 bin katılımcı sayısına ulaşmıştır.

Günümüzde Anadolu Hayat Emeklilik

Anadolu Hayat Emeklilik Günümüzde de bireysel emeklilik ve hayat sigortası denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmaya devam etmektedir. Bireysel emeklilik, otomatik katılım, hayat sigortaları, koruma sigortaları, emeklilik dönemi alanlarında her türlü hizmeti bulabileceğiniz Anadolu Hayat Emeklilik; 250’ye ulaşan acentesiyle bu ürünlerini müşterilerle buluşturmaktadır. Firma, ülkemizdeki en yaygın bankasürans (sigorta şirketlerinin ürettiği poliçeleri banka şubeleri aracılığı ile satması) ağlarından birine sahip bulunmaktadır. Anadolu Hayat Emeklilik, Türkiye İş Bankası ve Anadolubank’ın 1480'e yaklaşan şubesini hizmet sürecinin bir dağıtım kanalı olarak kullanmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerin lehine ürünlerinde sürekli iyileştirmeler ve geliştirmeler yapan firma geçtiğimiz yıllarda “Prim İadeli Hayat Sigortası” ürününü satışa sunmuştur. Bu paket gereğince; yaşam kaybı riskine karşı teminat sunulmakta ve aynı zamanda sigorta süresi sonunda hayatta kalınması durumunda ödenen primler iade edilmektedir. Siz de Anadolu Hayat Emeklilik ürünlerini inceleyerek kendinize uygun bir paketi hemen satın alabilirsiniz.

Anadolu Hayat İletişim

Anadolu Hayat Emeklilik hem bireyler hem de kurumlar için çeşitli ürünler geliştirmiş ve bunları satışa sunmuştur. Anadolu Hayat Emeklilik’in kurumsal için geliştirdiği ürünlerden biri otomatik katılımdır. 45 yaşını doldurmamış Sosyal Sigortalar Kurumu ile Emekli Sandığı’na bağlı mevcut çalışanların ve yeni işe başlayanların, çalıştıkları şirketler aracılığıyla otomatik olarak Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılmasına olanak veren işyeri bazlı emeklilik sistemi, otomatik katılım olarak tanımlanır. Anadolu Hayat Emeklilik’te ayrıca ev hanımlarına yönelik emeklilik paketleri, çocuklar için yatırım sigortası, genç emeklilik planları ve daha pek çok talebe yönelik ürünler bulunmaktadır. Markanın web sitesini inceleyerek ya da şubesini ziyaret ederek bu ürünlerle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Anadolu Hayat iletişim kanalları aracılığıyla firmayla iletişime geçebilirsiniz. İster Anadolu Hayat çağrı merkezini arayarak isterseniz de soru ve önerilerinizi form olarak doldurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Anadolu Hayat Emeklilik şikayet ve yorumlarını sayfamızdan okuyabilir, siz de şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.