Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türkiye Hayat EmeklilikŞikayetvar üye markasıdır

64100
(4.599 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
13.401 Şikayet (Son 1 yıl)
Türkiye Hayat EmeklilikŞikayetvar üye markasıdır
64100
(4.599 değerlendirme)
Şikayet Yaz
5
Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik Bloke Kaldırma Talebi

profile
Nurten
19 Nisan 16:26
24

"Çok hızlı bir şekilde sorunum çözüldü teşekkürler"

Türkiye Hayat Emeklilik BES Sisteminden Çıkamıyorum

profile
Yağmur
19 Nisan 16:24
1

Türkiye Hayat Emeklilik Ödeme Yaptığım Halde Tekrar Ödeme İstedi

profile
Büşra
19 Nisan 15:38
-

Türkiye Hayat Emeklilik Sistemden Ayrılmak İstiyorum

profile
Ülkü
19 Nisan 15:37
7
Türkiye Hayat Emeklilik Sistemden Ayrılmak İstiyorum

Türkiye Hayat Emeklilik BES İptalinde Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

profile
Sarenur
19 Nisan 15:37
-

Türkiye Hayat Emeklilik Muhatap Bulamıyorum Yeter Bıktırdınız

profile
Arda
19 Nisan 14:59
-

Türkiye Hayat Emeklilik Müşteri Temsilcisi Ulaşmak İmkansız

profile
Ayşe
19 Nisan 14:04
6

Hayat Emeklilik Birikimleri Ödemiyor

profile
Nursen
19 Nisan 13:28
67

Türkiye Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik İptalini Sağlayamıyorum

profile
Merve
19 Nisan 13:27
57

Türkiye Hayat Emeklilik BES Sözleşmesi İptali

profile
Fatih
19 Nisan 12:09
118

Türkiye Hayat Emeklilik Halkbank Bireysel Emeklilik Onaysız Katkı Payı Artışı

profile
Yıldız
19 Nisan 12:08
59

Türkiye Hayat Emeklilik BES İptali Ve İletişim Sorunu

profile
Zehra
19 Nisan 11:42
104

Türkiye Hayat Emeklilik Provizyonda Bekleyen Aylık Ödemeler

profile
Sibel
19 Nisan 11:40
40

Türkiye Sigorta Provizyon Sıkıntısı Türkiye Sigorta Provizyon

profile
Erdoğan
19 Nisan 11:32
32

Türkiye Hayat Emeklilik BES İptali Müşteri Temsilcisine Bağlanma

profile
Meltem
19 Nisan 11:31
217

Türkiye Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik İptali

profile
Züleyha
19 Nisan 11:24
190

Türkiye Hayat Emeklilik Paramı Vermiyor Ücret İademi Yapmıyor

profile
Ahmet
19 Nisan 11:23
30

Türkiye Hayat Emeklilik Şirketi Muhatap Yok

profile
Saadet
19 Nisan 11:14
67

Türkiye Hayat Emeklilik Ulaşmak İmkansız Telefon Devamlı Kapanıyor

profile
Gülden
19 Nisan 11:13
1
Toplam 32.495 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Türkiye Hayat Emeklilik 4 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri numarası nedir?
(0850) 202 20 20
Türkiye Hayat Emeklilik BES iptali nasıl yapılır?
Türkiye Hayat Emeklilik BES iptali için şirketin müşteri hizmetlerine bağlanabilir ya da web sitesindeki “Online İşlemler” bölümünden bireysel girişi seçerek işlem yürütebilirsiniz.
BES ödemelerime ara verebilir miyim?
Evet, emeklilik sözleşmesi süresi içinde katkı payı ödemesine ara verebilirsiniz. Katkı payları, ödeme tarihini takip eden ilk üç ay içinde ilgili hesaba yatırılmazsa ödemeye ara verildiği kabul edilir.
Türkiye Hayat Emeklilik hakkında farklı sorularım var.
Tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.

Türkiye Hayat Emeklilik Hakkında

Türkiye Hayat Emeklilik, Türkiye’deki kamu ve sigorta ve emeklilik şirketlerinin bir araya gelmesi ile beraber kurulmuştur. Bugün sektörün adeta lideri konumundaki şirketlerden biri olan Türkiye Hayat Emeklilik, 40’a yakın bölge müdürlüğünden 3,500’ü aşkın acentesine kadar da yaygın hizmet ağı ile faaliyet göstermekte. Güçlü teknolojik altyapısı sayesinde de çağa ayak uydurmasını bilen şirket, sigortalıların beklentilerine 360 derece yanıt verebilmek amacıyla hizmetlerini sürdürüyor. Ana hissedarı TVF Finansal Yatırımlar Anonim Şirketi olan Türkiye Hayat Emeklilik, 12 milyona ulaşan sigortalı ve katılımcıları ile de sektörün çokça talep edilenlerinden biri olduğunu gösteriyor. Bireysel emeklilik, araç sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası, iş yeri sigortası gibi birçok hizmet sunan Türkiye Hayat Emeklilik, parlak bir gelecek hayal eden herkese gerekli güvenceleri sağlamayı kendisine vizyon ediniyor. Siz de daha fazla bilgi almak için şirketin web sitesini ziyaret edebilir, Türkiye Hayat Emeklilik şikayet ve yorum sayfamızdaki tümüyle reel geri bildirimleri inceleyerek sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Türkiye Hayat Emeklilik Hizmetleri

Türkiye Hayat Emeklilik’te farklı pek çok alanda sigorta ve bireysel emeklilik (BES) seçenekleri sunuluyor. Bunlardan bireysel emeklilik alanına bakıldığı zaman 18 yaş altı BES gibi seçenekler bulunmakta. 45 yaşını doldurmamış çalışanlara da ayrıca otomatik katılım hizmeti sunuluyor. Çalışanlar, işverenlerin yaptığı aracılık ile BES’e otomatik olarak katılabiliyor. Araç sigortaları da Türkiye Hayat Emeklilik tarafından sunulan sigorta seçeneklerinden yalnızca biri. Bu alanda da trafik sigortası, genişletilmiş kasko, dost kasko gibi opsiyonlar var. Otomobil sigortalarının yanı sıra konut sigortaları da tercih edebilecekleriniz arasında. Örneğin, bu hizmet grubunda DASK, yani zorunlu deprem sigortası bulunuyor. Bunun yanı sıra pratik ev sigortası gibi farklı seçenekler de mevcut. Sağlık sigortaları da daha güvenceli ve parlak bir gelecek için tercih edilebilen sigorta seçenekleri arasında bulunuyor. Örneğin, tamamlayıcı sağlık sigortası SGK anlaşmalı hastanelerde ihtiyacınız olan yüksek kalite sağlık hizmetlerinden fark ödemeden yararlanmanızı sağlıyor. Seyahat sigortaları, iş yeri sigortaları, hayat sigortaları ve diğer sigortalar da Türkiye Hayat Emeklilik hizmetler içerisindeki belli başlı alanlar. Peki Türkiye Hayat Emeklilik iptal işlemleri nasıl yapılır? Örneğin, Türkiye Hayat Emeklilik BES iptali için şirketin çağrı merkezine ulaşabilir ya da web sitesindeki “Online İşlemler” bölümünden hareket edebilirsiniz. Online İşlemler bölümüne gelip ardından sırasıyla emeklilik ve bireysel seçeneklerini tıklayabilir, sisteme kayıtlı bilgileriniz ile giriş yaparak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Hayat Emeklilik cayma işlemleri olarak da aratılan BES iptalinde online işlem süreçlerine hâkim değilseniz, direkt şirkete ulaşmanız avantajınıza olabilir.

Türkiye Hayat Emeklilik İletişim

Türkiye Hayat Emeklilik müşteri hizmetlerine (0850) 202 20 20 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Bununla beraber farklı Türkiye Hayat Emeklilik telefon numaraları da bulunuyor. Örneğin, Akdeniz Bölge Müdürlüğü için (0242) 311 95 00, İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü için (0216) 571 53 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Farklı iletişim kanallarını da tercih edebilirsiniz. Özellikle şirket ile yazılı yoldan irtibata geçmeniz gerekiyorsa [email protected] ya da [email protected] elektronik posta adreslerine yazabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye Hayat Emeklilik şikayet ve yorum sayfamızdaki tümüyle reel değerlendirmeleri de inceleyebilirsiniz. Ücret iadesi, BES iptal işlemleri, müşteri hizmetleri iletişim kalitesi gibi konularda yapılan yorumlar sizin de sorularınıza yanıt olabilir. Arzu ederseniz siz de Türkiye Hayat Emeklilik hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşarak yorumlarınızı öne çıkarabilirsiniz.