Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Samsung AU8000 Crystal UHD 4K Smart TV Panel Arızası

Burak
23 Mayıs 17:21
1.159

Aralık 2021'de diğer markaların çok üzerinde fiyat ödeyerek aldığım Samsung AU8000 Crystal UHD 4K Smart TV, Eylül 2023'te yetkili servis tarafından markanın kronik sorunu olduğu söylenen panel arızası verdi. Servis yetkilileri paneli değiştirmek yerine tamir ettiler ve daha sonra sıkıntı olursa yardımcı olacaklarını söylediler. Nisan 2024'te TV paneli tekrardan kararmaya başladı. Şimdi yetkililer sadece gelip bakmak için bile ücret talep ettiler ki muhtemelen yüksek bir ücret de talep edecekler. Samsung markasına güvenerek aldığımız TV daha garanti sürecinde sıkıntı yarattı ve sonrasında müşteri memnuniyetine dair bir yaklaşım sergilenmedi. Bir daha asla Samsung markasını tercih etmeyi düşünmüyor, kimseye de mağdur olmaması adına önermiyorum.

Samsung AU8000 Crystal UHD 4K Smart TV Panel Arızası
23 Mayıs 17:25 (Şikayetten 4 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Burak
04 Haziran 19:06

Samsung kullanıcıyı direk yetkili servise mahkum ediyor müşteri memnuniyeti ise sıfır, sorunum hala devam ediyor TV çöp oldu.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Emre

Aynı sorun bende de var garantisi bittikten sonra ekran kararmaya başladı daha sonrasında yatay çizgi oluştu ücretli bir şekilde servis göndereceklerini belirttiler daha sonra servis kaydı oluşturup arayıp kaydı iptal ettirdim iptal ettirdikten 1 gün sonra ekran komple gitti bunu tamamı ile tesadüf olduğunu düşünmüyorum açıkçası Samsung mu bir daha asla

Burak

Samsung gibi bir marka müşteri memnuniyeti adına bir seferliğine bile ücretsiz yetkili servis göndermedi. 2 yıllık garanti kapsamında cihazı tamir ettiler 6 ay içinde cihaz bozuldu tekrardan tamir için ise oldukça yüksek ücret çıkartacakları en baştan servis ücreti istemelerinden belli. Ayrıca bazı markalar 3 yıl garanti sunuyor, Samsung pişmanlıktır.

Benzer Şikayet Yaz