Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

QNB FinansbankŞikayetvar üye markasıdır

45100
(5.398 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
14.915 Şikayet (Son 1 yıl)
QNB FinansbankŞikayetvar üye markasıdır
45100
(5.398 değerlendirme)
Şikayet Yaz

QNB Finansbank CardFinans Yıllık Üyelik Kart Aidatı İptali

profile
Mehmet
17 Nisan 14:27
-

QNB Finansbank Telefon Numarası Güncelleme

profile
Duygu
17 Nisan 14:27
-

CardFinans Kart Nakit Avans Kapanması

profile
Yağız
17 Nisan 14:10
2
CardFinans Kart Nakit Avans Kapanması

İzinsiz Çekim: QNB Finansbank'ta Güven Sorunu

profile
Dilara
17 Nisan 14:09
-

QNB Finansbank Nakit Avans Çekimi Yapamıyorum

profile
Fırat
17 Nisan 13:05
1

QNB Finansbank ATM Paramızı Yuttu

profile
Hatun
17 Nisan 12:48
1

QNB Finansbank Yetkili İmza Saçmalığı.

profile
Sefer
17 Nisan 12:12
-

QNB Finansbank Kredi Kartı Aidat Ücreti

profile
Funda
17 Nisan 12:11
1

QNB Finansbank Haksızlık Yaparak Müşterilerinden Para Alıyor

profile
Onur
17 Nisan 11:44
58

QNB Finansbank'ın Nakit Avans Vermemesi

profile
Ezgi
17 Nisan 11:26
-

QNB Finansbank Kayıp Para Ortada Yok

profile
Murat
17 Nisan 11:24
-

QNB Finansbank Kartım Teslim Edilmedi

profile
Figen
17 Nisan 11:24
-

QNB Yıllık Üyelik Ücreti

profile
Olgaç
17 Nisan 11:17
9

QNB Para Transferi Yapamıyorum

profile
Fatma
17 Nisan 11:16
8

Yalan Söyleme Üstadı QNB

profile
Yüksel
17 Nisan 11:15
10

QNB Finansbank Nakit Avans Hakkı

profile
Ecem
17 Nisan 10:08
1

QNB Finansbank Kart Teslimatı Yapılmıyor!

profile
Zeynep
17 Nisan 10:00
-

QNB Finansbank Kartımdan Benden Habersiz Alışveriş

profile
Önder
17 Nisan 08:44
-
QNB Finansbank Kartımdan Benden Habersiz Alışveriş

QNB Finansbank Emekli Promosyonu Erken Yatmalı

profile
Pelin
17 Nisan 03:06
135

QNB Finansbank Yıllık Üyelik Ücreti İadesi

profile
Ramazan
17 Nisan 01:44
22
Toplam 33.183 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır QNB Finansbank 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası nedir?
QNB Finansbank müşteri hizmetlerine 0850 222 0900 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.
QNB Finansbank kart aidatı nedir?
QNB Finansbak kart aidatı, bankanın kredi kartları ve ek kartları hizmeti karşılığında kart sahibi için düzenlediği ücrettir. “Yıllık üyelik ücreti” olarak da tanımlanır. Faiz oranları ve kart ücretlerini “CardFinans ile Tanışın” menüsünden detaylı olarak öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank kart aidatı ile ilgili yorum ve şikayetleri incelemek isterseniz ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Finansbank kart aidatı ile ilgili şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.
QNB Finansbank şubeleri nerelerdedir?
Size en yakın QNB Finansbank şubesini “Şube ve ATM” menüsünden öğrenebilirsiniz.
QNB Finansbank çalışma saatleri nedir?
QNB Finansbank çalışma saatleri hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günü işlem yapan QNB Finansbank şubeleri ise yalnızca Aksaray ve Laleli şubeleridir.
QNB Finansbank en yakın ATM nerededir?
Size en yakın QNB Finansbank ATM’sini “Şube ve ATM” menüsünden öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Hakkında

QNB Finansbank bir başarı hikayesinin sonucu olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam eden bir bankadır. Finansbank A.Ş, ilk olarak 1987 tarihinde Hüseyin Özyeğin önderliğinde kurulmuştur. Profesyonel bankacıların yer aldığı kadrosu ve akıllı bankacılık vizyonuyla o dönemki pek çok banka arasından öne sıyrılmayı başaran Finansbank; Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankası olma özelliğine de sahiptir. QNB, Finansbank hisselerini 2016 yılının Haziran ayında satın almıştır. Orta Doğu ve Afrika bölgesinin lider finansal kuruluşu olan Katar'ın en büyük bankası Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group), iştirakleri ve bağlı şirketleriyle birlikte üçten fazla kıtada 31'den fazla ülkede geniş kapsamlı ürün ve hizmet yelpazesiyle rol oynamaktadır. Bu satın alımın ardından Finansbak, Ekim 2016’dan itibaren QNB Finansbank ismini almıştır. QNB Finansbank, 30 Eylül 2018 itibarı ile toplam 542 şubeye ve 12,079 çalışana sahip bulunmaktadır. Ayrıca bankanın 2018 yılı ilk dokuz aylık net kârı 1 milyar 749 milyon TL olarak açıklanmıştır. Rakamlarla incelendiğinde sektörün dev isimlerinden olduğunu bir kez daha görebildiğimiz QNB Finansbank, başarısını ve büyümesini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

QNB Finansbank Hizmetleri Hakkında

QNB Finansbank aracılığıyla; bireysel, KOBİ/tarım, ticari/kurumsal olarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank bireysel bankacılık hizmetleri arasında yer alan; krediler, sigortalar, mevduatlar, kartlar, emeklilik, yatırımlar, meslek gruplarına özel hizmetler gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bireysel QNB Finansbank kredi işlemleri arasında; nakit ihtiyaçlarınız için krediler, taşıt kredisi, ev almak için kredi alternatifleri yer almaktadır. QNB Finansbank KOBİ/tarım bankacılık hizmetleri arasında; krediler, sigortalar, KOBİ nakit yönetimi ve tahsilat ürünleri, mevduat ve yatırım ürünleri, kartlar ve POS, Leasing & Factoring gibi hizmetler yer almaktadır. KOBİ kredileri arasında yer alan; KOBİ destek kredileri ya da nakdi kredi hizmetleri aracılığıyla kredi ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkündür. QNB Finansbank ticari/kurumsal bankacılık hizmetleri arasında ise; krediler, proje finansmanı, dış ticaret, yatırım ve mevduat, kartlar ve POS, sigortalar, ticari ve kurumsal türev ürünler gibi hizmetler bulunmaktadır. Dilerseniz QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu Ticari/kurumsal kredi seçenekleri arasında yer alan; kısa vadeli krediler, orta ve uzun vadeli krediler ya da ticari ve kurumsal KGF kredilerinden yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim Kanalları

QNB Finansbank bireysel, KOBİ/tarım, ticari/kurumsal hizmetlerinden faydalanabilmek ve bu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilmek için bankanın iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçebilirsiniz. QNB Finansbank iletişim kanalları arasında; 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz cep şubesi, internet şubesi, ve çağrı merkezi gibi yöntemler yer almaktadır. Ayrıca QNB Finansbank ATM’lerinden de 7/24 hizmet alabilir ve tüm ATM işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Eğer QNB Finansbank ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak isterseniz sayfamız üzerinden yazabilirsiniz. Arzu ederseniz diğer kullanıcıların yazmış olduğu QNB Finansbank şikayet ve yorumlarını da sayfamızdan okuyabilirsiniz.