Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MHRS - 182

12100
(527 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
2.125 Şikayet (Son 1 yıl)
MHRS - 182
12100
(527 değerlendirme)
Şikayet Yaz

MHRS Randevulu Muayeneye Gittikten Sonra Yine 15 Gün Randevu Vermiyor

Emine
23 Haziran 19:20
-

MHRS - 182 Alanya Alkü Araştırma Hastanesi Randevu

Fatma
23 Haziran 18:47
-
MHRS - 182 Alanya Alkü Araştırma Hastanesi Randevu

MHRS - 182 Cildiye Randevu Alınmıyor

Güneş
23 Haziran 18:07
-
MHRS - 182 Cildiye Randevu Alınmıyor
MHRS - 182 Cildiye Randevu Alınmıyor

MHRS Kadın Doktor Yok!

Ozge
23 Haziran 14:03
1

MHRS Şifre Yenileme Sorunu

Ahmet
22 Haziran 20:31
62
1
Semra
22 Haziran 20:10
27
Semra Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Nurlan
22 Haziran 18:48
-

"MHRS yardim merkezi sorunumu çözdü. Teşekkürler..."

Nurlan Şikayetini Yayından Kaldırdı

MHRS Sistemi Numara Problemi: Acil Randevu Sorunu

Senagül
22 Haziran 18:41
141

MHRS - 182 182 Çağrı Merkezine Ulaşamamak

Pınar
22 Haziran 11:05
48

MHRS - 182 182 Acil Bakar Mısınız

Melek
22 Haziran 11:04
69

MHRS Aktif Max 2 Randevu Sorunu İle Randevu Onay Durumu

Dilek
22 Haziran 00:50
42
1

MHRS'den Hiçbir Şekilde Randevu Alamıyorum.

Aleyna
21 Haziran 11:29
425

MHRS Uygulamasında VPN Ve Yurt Dışı İnternet Uyarısı Sorunu

Ceren
20 Haziran 09:51
191
MHRS Uygulamasında VPN Ve Yurt Dışı İnternet Uyarısı Sorunu

MHRS - 182 Htp Click N Play İptalini İstiyorum

Özer
20 Haziran 03:26
120

MHRS 15 Gün Sonra Randevu

Tamer
20 Haziran 01:26
104
1

MHRS Ve Randevu Alamama

Melike
19 Haziran 23:40
336

MHRS - 182 Randevu Alamıyorum Çocuğum Çok Rahatsız

Coşkun
17 Haziran 13:06
352

MHRS - 182 Hastane Randevu Deneyimi

Ceren
16 Haziran 11:58
266
MHRS - 182 Hastane Randevu Deneyimi

MHRS'den Randevuya Gittiğim Halde 15 Ceza!

Nazlı
16 Haziran 01:00
178
1

MHRS - 182 Yeşil Alan Kayıt

Serhat
15 Haziran 14:16
156
Toplam 6.765 Şikayet

Marka Profili

MHRS - 182 bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
MHRS - 182 henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

MHRS ne demek?
MHRS, Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nin kısaltmasıdır. Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan MHRS ile doktor ve hastane randevularınızı oluşturabilirsiniz.
MHRS iletişim kanalları nelerdir?
[email protected] destek e-posta adresine mail gönderebilir ve MHRS web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
MHRS randevu işlemleri nasıl yapılır?
Merkezi Hekim Randevu Sistemi, üç farklı yöntemle randevunuzu oluşturabilmenizi mümkün kılar. Bunlardan ilki ALO 182 hattını arayarak telefon yoluyla randevu almaktır. Diğer ikisi ise, MHRS web sitesi ve MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu talebi oluşturmaktır.
MHRS ücretli mi?
MHRS randevu alma işlemleri tamamen ücretsizdir.
MHRS ile ilgili daha farklı bir sorum var.
MHRS hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) Nedir?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi ya da kısa adıyla MHRS; hastane ve doktor randevularınızı internet üzerinden online olarak alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren MHRS, vatandaşların devlet hastanelerinden kolayca randevu oluşturabilmelerini sağlar. Bilindiği gibi devlet hastanelerinde randevusuz işlem yapılamıyor. Hastaneye gitmeden önce randevu kanallarından birini kullanarak hastane ve doktor randevusu oluşturulması gerekiyor. MHRS randevularınızı kolayca oluşturabilmenizi sağlıyor. MHRS üzerinden randevu alabilmek için yapmanız gereken tek şey doğru adımları gerçekleştirmek. Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı kolay randevu alma sistemi MHRS ile yalnızca hastane ve doktor randevuları değil aile hekimliği randevuları da oluşturabilirsiniz. Telefonla beklemek yerine oturduğunuz yerden kolayca randevu oluşturmak isterseniz Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni kullanabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz; sayfamızda yer alan kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz.

MHRS Üye Olma İşlemleri Nasıl Yapılır?

MHRS üzerinden online randevu alabilmeniz için öncelikle MHRS üye olma adımını tamamlamanız gerekir. Bunun için https://www.mhrs.gov.tr adresine girdiğinizde “Randevu Al” butonuna tıklamanız ardından da açılan sayfada “Yeni Üye” bölümüne tıklamanız gerekir. Yeni Üye bölümünden sizin belirleyeceğiniz bir şifre ile üyelik oluşturabilir ve sonrasında sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer telefonunuzdan mobil uygulama ile üyelik tanımlamak isterseniz MHRS mobil uygulamasını indirerek yine “Yeni Üye” bölümünden üyeliğinizi tanımlayabilirsiniz. Üyelik esnasında girmiş olduğunuz bilgilerin nüfus müdürlüğünde bulunan bilgilerinizle eşleşmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelik işleminiz gerçekleşmez.

MHRS Üzerinden Nasıl Randevu Alınır?

MHRS üzerinden randevu almak oldukça kolaydır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi, üç farklı yöntemle randevunuzu oluşturabilmenizi mümkün kılar. Bunlardan ilki ALO 182 hattını arayarak telefon yoluyla randevu almaktır. Diğer ikisi ise, MHRS web sitesi ve MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu talebi oluşturmaktır. MHRS web sitesinden randevu almak için önce sisteme üye olmanız gerekir. Eğer MHRS’ye üyeliğiniz bulunmuyorsa ilk olarak üyeliğinizi tanımlamalısınız. Eğer mevcutta üyeliğiniz bulunuyorsa; kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu almak için ise; akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS İletişim Kanalları

MHRS ile ilgili sorularınız, randevularınızla ilgili çözemediğiniz işlemleriniz ya da aklınıza takılan diğer konularda MHRS iletişim kanallarını kullanarak sistem sorumluları ile irtibata geçebilirsiniz. MHRS iletişim kanalları arasında; [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme ve MHRS web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. MHRS şikayet ve yorumlarınızı ise sayfamız üzerinden hem marka hem de diğer tüketicilerle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de diğer kullanıcıların MHRS ile ilgili deneyimlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.