Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MHRS - 182

12100
(488 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
2.037 Şikayet (Son 1 yıl)
MHRS - 182
12100
(488 değerlendirme)
Şikayet Yaz

MHRS - 182 Hamileyim Ve Randevu Bulamıyorum

Buse
20 Mayıs 11:18
-

MHRS - 182 182'yi Şikayet E

Remziye
20 Mayıs 10:59
3

MHRS - 182 182 Hastane Randevusu Alamama

Pelin
20 Mayıs 10:59
3

MHRS - 182 Randevu İptal E

Şule
20 Mayıs 10:19
-
MHRS - 182 Randevu İptal E

MHRS - 182 Riskli Gebelik Ve Randevu Sıkıntısı

Serpil
20 Mayıs 09:43
-
MHRS - 182 Riskli Gebelik Ve Randevu Sıkıntısı

MHRS Cildiye Randevusu Alamıyorum

Kübra
20 Mayıs 09:22
-

MHRS Randevu Hastanesi Hatası

Esma
20 Mayıs 08:40
-

Bebek Sağlığı Ve MHRS Randevu Sistemi Sorunu

Mine
20 Mayıs 03:13
52

MHRS - 182 Devlet Hastanesi Perinatoloji

Melis
20 Mayıs 02:29
55

MHRS - 182 Randevu İptali Ve Tedavi Süreci Mağduriyeti

Rukiye
20 Mayıs 02:01
45

MHRS Yeni Randevu Sisteminin Saçmalığı

Hayal
20 Mayıs 00:13
86

MHRS - 182 Yeni Sistemde Hastane Randevusu Alamamak!

Özlem
19 Mayıs 21:02
131
MHRS - 182 Yeni Sistemde Hastane Randevusu Alamamak!

MHRS Kırmızı Reçeteli İlacıma Ulaşmamı Engelliyor

Sude
19 Mayıs 19:13
162

MHRS Randevu Sistemi Onay Vermemesi

Ayse
19 Mayıs 17:39
116

MHRS - 182 Acil Durumda Sıra Bulamama Sıkıntısı

Aynur
19 Mayıs 16:47
-

MHRS Türk Hariç Randevu Sistemi

Melis
19 Mayıs 15:13
169

MHRS 3. Randevuyu Aldırmıyor.

Bade
19 Mayıs 10:29
194
MHRS 3. Randevuyu Aldırmıyor.

MHRS - 182 Hemoroid Ameliyatı Sonrası Muayeneye Doktorum Gelmedi

Yunus
19 Mayıs 07:56
176

MHRS - 182 Randevu İptali Ve Rapor Sorunu

Burakcan
19 Mayıs 02:26
40

MHRS - 182 Test Sonucu Randevusu

Rabia
19 Mayıs 01:21
60
MHRS - 182 Test Sonucu Randevusu
Toplam 6.816 Şikayet

Marka Profili

MHRS - 182 bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
MHRS - 182 henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

MHRS ne demek?
MHRS, Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nin kısaltmasıdır. Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan MHRS ile doktor ve hastane randevularınızı oluşturabilirsiniz.
MHRS iletişim kanalları nelerdir?
[email protected] destek e-posta adresine mail gönderebilir ve MHRS web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
MHRS randevu işlemleri nasıl yapılır?
Merkezi Hekim Randevu Sistemi, üç farklı yöntemle randevunuzu oluşturabilmenizi mümkün kılar. Bunlardan ilki ALO 182 hattını arayarak telefon yoluyla randevu almaktır. Diğer ikisi ise, MHRS web sitesi ve MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu talebi oluşturmaktır.
MHRS ücretli mi?
MHRS randevu alma işlemleri tamamen ücretsizdir.
MHRS ile ilgili daha farklı bir sorum var.
MHRS hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) Nedir?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi ya da kısa adıyla MHRS; hastane ve doktor randevularınızı internet üzerinden online olarak alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren MHRS, vatandaşların devlet hastanelerinden kolayca randevu oluşturabilmelerini sağlar. Bilindiği gibi devlet hastanelerinde randevusuz işlem yapılamıyor. Hastaneye gitmeden önce randevu kanallarından birini kullanarak hastane ve doktor randevusu oluşturulması gerekiyor. MHRS randevularınızı kolayca oluşturabilmenizi sağlıyor. MHRS üzerinden randevu alabilmek için yapmanız gereken tek şey doğru adımları gerçekleştirmek. Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı kolay randevu alma sistemi MHRS ile yalnızca hastane ve doktor randevuları değil aile hekimliği randevuları da oluşturabilirsiniz. Telefonla beklemek yerine oturduğunuz yerden kolayca randevu oluşturmak isterseniz Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni kullanabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz; sayfamızda yer alan kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz.

MHRS Üye Olma İşlemleri Nasıl Yapılır?

MHRS üzerinden online randevu alabilmeniz için öncelikle MHRS üye olma adımını tamamlamanız gerekir. Bunun için https://www.mhrs.gov.tr adresine girdiğinizde “Randevu Al” butonuna tıklamanız ardından da açılan sayfada “Yeni Üye” bölümüne tıklamanız gerekir. Yeni Üye bölümünden sizin belirleyeceğiniz bir şifre ile üyelik oluşturabilir ve sonrasında sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer telefonunuzdan mobil uygulama ile üyelik tanımlamak isterseniz MHRS mobil uygulamasını indirerek yine “Yeni Üye” bölümünden üyeliğinizi tanımlayabilirsiniz. Üyelik esnasında girmiş olduğunuz bilgilerin nüfus müdürlüğünde bulunan bilgilerinizle eşleşmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelik işleminiz gerçekleşmez.

MHRS Üzerinden Nasıl Randevu Alınır?

MHRS üzerinden randevu almak oldukça kolaydır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi, üç farklı yöntemle randevunuzu oluşturabilmenizi mümkün kılar. Bunlardan ilki ALO 182 hattını arayarak telefon yoluyla randevu almaktır. Diğer ikisi ise, MHRS web sitesi ve MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu talebi oluşturmaktır. MHRS web sitesinden randevu almak için önce sisteme üye olmanız gerekir. Eğer MHRS’ye üyeliğiniz bulunmuyorsa ilk olarak üyeliğinizi tanımlamalısınız. Eğer mevcutta üyeliğiniz bulunuyorsa; kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu almak için ise; akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS İletişim Kanalları

MHRS ile ilgili sorularınız, randevularınızla ilgili çözemediğiniz işlemleriniz ya da aklınıza takılan diğer konularda MHRS iletişim kanallarını kullanarak sistem sorumluları ile irtibata geçebilirsiniz. MHRS iletişim kanalları arasında; [email protected] destek e-posta adresine mail gönderme ve MHRS web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. MHRS şikayet ve yorumlarınızı ise sayfamız üzerinden hem marka hem de diğer tüketicilerle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz siz de diğer kullanıcıların MHRS ile ilgili deneyimlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.